Accuphase DP-1000

DP-1000 je vyvrcholením 50letého úsilí společnosti Accuphase o vytvoření ideálního CD/SACD transportéru. Tato vysoce přesná jednotka je vybavena tichým a elegantním mechanismem vkládání disku. Optimální partner pro tento ultimátní přehrávač je Accuphase DC-1000.

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: Accuphase
538 990 Kč
Kategorie: CD/SACD
Záruka: 2 roky
Typ přehrávače: CD/SACD transport
Podporované rozlišení: WAV, FLAC, DSF, DSDIFF
Podporované formáty: DVD-R / -RW / +R / +RW, CD-R / -RW, DVD-R / -RW / +R / +RW
Výstupy CD transportu: HS-LINK / COAXIAL
Rozměr transportu: 477 × 156 x 394 mm
Hmotnost transportu: 29.8 kg

Dalším ze série 50ti letého výročí společnosti Accuphase je systém DP/DC1000, který je pátou generací špičkového odděleného SACD/CD přehrávače. 1. generace děleného systému Accuphase DP/DC-100 byla uvedena v roce 2000. Od té doby se ve vývoji elektrického provedení a zvukové kvality mnohé změnilo.DP-1000 představuje nejnovější provedení SACD mechaniky, která je abnormálně rigidní, ve světě historicky vysoce uznávaná, s ojedinělou a pečlivou konstrukcí, s důkladně nízkým těžištěm zamezujícím i těm minimálním nuancím, nežádoucím externím vibracím.Kromě vylepšené samotné mechaniky, má DP-1000 nové tlumící prvky optimalizující vibračně – izolační vlastnosti a také masivní krycí základna mechaniky dostala nově zlacené eloxované povrchové zpracování.Podpora rotace mechaniky i samotné napájecí obvody zásobuje silnější napájecí část. 

Oficiální stránky výrobce: Accuphase DP-1000

Accuphase DP-1000 video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Accuphase

Vznik této dnes již legendární značky vyrábějící audio komponenty nejvyšší kvality sahá do roku 1972, kdy část inženýrů ze společnosti Kenwood Electronics nebyla spokojena s komerčním zaměřením této firmy a zakládají vlastní firmu Kensonic Laboratory,Inc., působící pod značkou Accuphase. Při desátém výročí byla společnost definitivně přejmenována na Accuphase Laboratory, Inc. Název je odvozen od spojením dvou slov Accurate (přesný) a Phase (fáze) charakterující všechny výrobky této převážně ručně vyrábějících komponentů, které splňují nejpřísnější standardy nejvyšších kvality.

Slogan společnosti Accuphase: Obohaťte svůj život skrz audio technologie

Accuphase
 
Zpět do obchodu