Accuphase DP-450

Nový CD přehrávač DP-450 od japonského hi-end výrobce Accuphase opět staví jen těžce překonatelnou laťku v přesnosti podání zvuku z klasických CD nosičů.

Skladem na showroomu
Značka: Accuphase
134 890 Kč
Kategorie: CD/SACD
Záruka: 24 měsíců
Podporované formáty: CD
Vstupy přehrávače: USB B, OPTICAL, COAXIAL
Výstupy přehrávače: OPTICAL, COAXIAL, RCA, XLR
Rozměr přehrávače: 465 × 151 × 393 mm
Hmotnost přehrávače:: 13.7 kg
dp 450 front face
můžete vidět na showroomu

Inženýři v Accuphase strávil 35 let vývojem CD přehrávačů ve snaze nabídnout nejlepší zážitek v přehrávání CD disků. Přehrávač CD DP-450 kombinuje řadu inovativních Accuphase technologií. Jak už je Accuphase zvykem přehrávač disponuje špičkovou CD mechanikou s 10krát vyšší přesností čtení než předchozí model DP-430, uloženou v nově navrženém šasi s antivibrační technologií na míru navrženou pro tento model pro maximální dosažený výkon. Další posun v celkovém zlepšení produkovaného zvuku je díky nově použitému D/A převodníku, kdy je nově použit 32bitový Hyper Stream II DAC ES9026PRO společnosti ESS Technology. DP-450 používá čtyři D/A převodníky připojené paralelně na kanál s jedinečnou technologií Accuphase, systémem konverzí Multiple Delta Sigma + s plně symetrickým uložením. Vylepšen je i celkový  poměr signálu k šumu, nyní je na čísle 119 dB tedy o 20% nižšího výstupního šumového napětí než DP-430. DP-450 disponuje třemi digitální vstupy, (koaxiální, optické a USB-B) pro využití externích digitálních zdrojů a tím využít špičkový integrovaný D/A převodník. 

Oficiální stránky výrobce: Accuphase DP-450

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Accuphase

Vznik této dnes již legendární značky vyrábějící audio komponenty nejvyšší kvality sahá do roku 1972, kdy část inženýrů ze společnosti Kenwood Electronics nebyla spokojena s komerčním zaměřením této firmy a zakládají vlastní firmu Kensonic Laboratory,Inc., působící pod značkou Accuphase. Při desátém výročí byla společnost definitivně přejmenována na Accuphase Laboratory, Inc. Název je odvozen od spojením dvou slov Accurate (přesný) a Phase (fáze) charakterující všechny výrobky této převážně ručně vyrábějících komponentů, které splňují nejpřísnější standardy nejvyšších kvality.

Slogan společnosti Accuphase: Obohaťte svůj život skrz audio technologie

Accuphase
 
Zpět do obchodu