Accuphase DP-450

Nový CD přehrávač DP-450 od japonského hi-end výrobce Accuphase opět staví jen těžce překonatelnou laťku v přesnosti podání zvuku z klasických CD nosičů. (Dostupnost od září 2021)

Na objednávku
Značka: Accuphase
149 990 Kč
Kategorie: CD/SACD
Záruka: 24 měsíců
Podporované formáty: CD
Vstupy přehrávače: USB B, OPTICAL, COAXIAL
Výstupy přehrávače: OPTICAL, COAXIAL, RCA, XLR
Rozměr přehrávače: 465 × 151 × 393 mm
Hmotnost přehrávače:: 13.7 kg

Inženýři v Accuphase strávil 35 let vývojem CD přehrávačů ve snaze nabídnout nejlepší zážitek v přehrávání CD disků. Přehrávač CD DP-450 kombinuje řadu inovativních Accuphase technologií. Jak už je Accuphase zvykem přehrávač disponuje špičkovou CD mechanikou s 10krát vyšší přesností čtení než předchozí model DP-430, uloženou v nově navrženém šasi s antivibrační technologií na míru navrženou pro tento model pro maximální dosažený výkon. Další posun v celkovém zlepšení produkovaného zvuku je díky nově použitému D/A převodníku, kdy je nově použit 32bitový Hyper Stream II DAC ES9026PRO společnosti ESS Technology. DP-450 používá čtyři D/A převodníky připojené paralelně na kanál s jedinečnou technologií Accuphase, systémem konverzí Multiple Delta Sigma + s plně symetrickým uložením. Vylepšen je i celkový  poměr signálu k šumu, nyní je na čísle 119 dB tedy o 20% nižšího výstupního šumového napětí než DP-430. DP-450 disponuje třemi digitální vstupy, (koaxiální, optické a USB-B) pro využití externích digitálních zdrojů a tím využít špičkový integrovaný D/A převodník. 

Oficiální stránky výrobce: Accuphase DP-450

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

                                                         

 

 

      

                                                 Slogan společnosti Accuphase: Obohaťte svůj život skrz audio technologie

Vznik této dnes již legendární značky vyrábějící audio komponenty nejvyšší kvality sahá do roku 1972, kdy část inženýrů ze společnosti Kenwood Electronics nebyla spokojena s komerčním zaměřením této firmy a zakládají vlastní firmu Kensonic Laboratory,Inc., působící pod značkou Accuphase. Při desátém výročí byla společnost definitivně přejmenována na Accuphase Laboratory, Inc. Název je odvozen od spojením dvou slov Accurate (přesný) a Phase (fáze) charakterující všechny výrobky této převážně ručně vyrábějících komponentů, které splňují nejpřísnější standardy nejvyšších kvality.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení