Gato Audio CDD-1

Gato Audio CDD-1 CD vzniklo na základě nejlepších technologických průlomů vyplývajících z vývoje v 30 leté historie v kombinaci s vysoce výkonným DAC a přesnou mechanikou se jedná jeden z nejlepších CD přehrávačů v dané kategorii.

Varianta
Možnosti doručení
Skladem na showroomu
Značka: Gato Audio
132 360 Kč
Kategorie: CD/SACD
Záruka: 2 roky
Typ D/A převodníku: dual mono 24bit D/A converter
Frekvenční rozsah:: 20 Hz – 20 kHz ± 0.2 dB
S/N (odstup signál/šum): 120 dB
Vstupy přehrávače: USB B, Digitální koaxiální (Up to 24 bits @ 192 kHz)
Výstupy:: 1x XLR, 1x RCA, 1x Digitální koaxiální
Rozměr přehrávače: 325 x 105 x 375 mm
Hmotnost přehrávače:: 10 kg

Přehrávač disponuje 24 bitový dual-mono D/A převodník s prémiovou CD mechanikou Philips CDpro2 zajišťuje vysoce kvalitní přenos digitálního signálu. Které lze poslat do zesilovače analogovými symetrickými XLR a RCA konektory nebo digitálním koaxiálním výstupem. Špičkový D/A převodník lze využít díky asynchronnímu USB portu (USB B) a jednomu koaxiálnímu vstupu. Barevné provedení: černá, ořech. 

 

Oficiální stránky výrobce: Gato Audio CDD-1 CD

Recenze magazínu hifi-voice

 

Gato Audio CDD-1 video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Gato Audio není na trhu úplně dlouho, ale za těch pár let své existence se tito Dánové z Kodaně stihli etablovat jako výrobci velmi designově orientovaných přístrojů a reprosoustav, které ovšem v sobě neskrývají žádná druhořadá řešení. Naopak, některé použité technologie jsou rozhodně zajímavé a netradiční, zejména ty použité v elektronice. Ale i reproduktorové soustavy značky Gato Audio jsou konstruovány z těch nejlepších materiálů, buď z produkce samotné značky nebo dánské provenience.

Zpět do obchodu