Gato Audio DIA-250S

Gato Audio DIA-250S je moderní integrovaný zesilovač třídy D s ohromným výkonem 2x 500 W (4Ω) s vynikající analogovou i digitální konektivitou včetně bezdrátového Bluetooth.

 

Skladem na showroomu
Značka: Gato Audio
86 990 Kč
Kategorie: Integrované zesilovače
Záruka: 24 měsíců
Výkon zesilovače: 2x 250 W/8 Ω, 2x 500 W/4Ω
Třída zesilovače: D
Frekvenční rozsah: 20 Hz-20 kHz
S/N (odstup signál/šum): 110 dB
Rozměr zesilovače: 325 x 105 x 420 mm
Hmotnost zesilovače: 10 kg
Analogové vstupy: 2x RCA, 1x XLR
Digitální vstupy: USB type B, Toslink, coaxial, aptX Bluetooth
Audio výstupy: analogové XLR, RCA
Gato Audio DIA-250S
Novinka

Dokonalý design, kterým tato dánská značka vyniká je ukryto mnoho výrazných vylepšení oproti úspěšnému předchozímu modelu DIA-250. Zapracováno bylo na mnoha důležitých faktorech jehož výsledkem je úžasný zvuk, který pohání digitální zesilovač, který se ale zvukem přibližuje analogovým daleko dražším zesilovačům ve třídě A/B (vylepšené obecné a místní napájecí zdroje, nová vstupní fáze, nové analogové stupně v D / A převodníku, vylepšené směrování digitálního signálu, vylepšené cesty digitálního signálu, nový firmware, zdokonalené konektory, integrovaný modul Bluetooth aptX, lepší mikro dynamika). Zesilovač DIA-250S nabízí nejmodernější výstupní stupeň třídy D s vyhrazenými a optimalizovanými zdroji spínaného režimu. Vícestupňový výkonový zesilovač je postaven na osvědčené technologii od International Rectifier, optimalizované přesným vysokofrekvenčním oscilátorem a PWM modulátorem. Dvojice přesných spínacích tranzistorů MOS-FET s velmi nízkým odporem zajišťuje, že vysokofrekvenční přepínání je provedeno perfektně a s co nejmenší ztrátou. Výstupní filtry jsou vyrobeny z kvalitních PP kondenzátorů a cívek s nízkým DCR a převádějí vysoce výkonné signály PWM zpět na podrobnou a plynulou analogovou hudbu. DIA-250S disponuje skvělou analogovou konektivitou včetně analogových symetrických XLR vstupů/výstupů pro externí High-end audio zdroje, respektive pro přidání koncového zesilovače. Digitální konektivita je zastoupena optickým, koaxiálním i USB B vstupem, využívající špičkový D/A převodník Burr-Brown PC / M1794 pro perfektní úroveň detailů. Produkt je dostupný v Black provedení.

Recenze magazínu Hi-Fi Voice 

Oficiální stránky výrobce: Gato Audio DIA-250S

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Gato Audio není na trhu úplně dlouho, ale za těch pár let své existence se tito Dánové z Kodaně stihli etablovat jako výrobci velmi designově orientovaných přístrojů a reprosoustav, které ovšem v sobě neskrývají žádná druhořadá řešení. Naopak, některé použité technologie jsou rozhodně zajímavé a netradiční, zejména ty použité v elektronice. Ale i reproduktorové soustavy značky Gato Audio jsou konstruovány z těch nejlepších materiálů, buď z produkce samotné značky nebo dánské provenience.

Zpět do obchodu