PS Audio DirectStream Memory Player

DMP je univerzální přehrávač, schopný přehrávat různé typy Audio optických disků, SACD, CD, CD-R/RW, stejně jako uložená data prostřednictvím digitálního vstupu USB. (Barevné provedení: Black)

Americká značka PS Audio je v současnosti jedním z předních výrobců digitálně-analogových technologií, zesilovačů a napájecích řešení ve světě high-endového audia.  

Skladem
Značka: PS Audio
218 190 Kč 129 990 Kč
Kategorie: CD/SACD
Záruka: 24 měsíců
Typ přehrávače: CD/SACD transport
Podporované formáty: FLAC, APE, WMA, MP3, M4A, AAC, DTS, AC3, WAV, DSF, MKA, PCM, OGG, from discs or USB input.
Podporované optické disky: AVCHD, HRx, SACD, CD, CD-R/RW, DVD±R/RW, DVD±R DL
PS Audio DirectStream Memory Player
Výprodej Vystaveno na showroomu
218 190 Kč

Ve vašich sbírkách CD, HRx a SACD je uzamčeno množství hudby, kterou jste dosud neslyšeli. Memory Player DirectStream odhaluje hudební poklady dávno pohřbené ve vaší knihovně. Osm let výzkumu, dva roky vývoje, je DMP naším vrcholným úspěchem v hudební reprodukci optických médií. Pokud jsou na trhu nějaké lépe znějící přehrávače, nevíme o nich. Vdechněte svému CD sbírce hrané prostřednictvím jakéhokoli DAC nový život. Odešlete surovou vrstvu DSD SACD do svého DirectStream, abyste mohli poprvé slyšet, co již na těchto discích s vysokým rozlišením nebylo pro externí DAC k dispozici.

Vstupy: 2 x HDMI, coax, XLR, optika toslink, USB, Network Bridge slot. MP4. Výstupy: 3x HDMI, 3 x coax, 1 x XLR. Hmotnost 13,5 kg, rozměry 36 x 43 x 10 cm, provedení: černá

Oficiální stránky výrobce: DirectStream Memory Player

Recenze magazínu Hi-Fi Voice

 

PS Audio DirectStream Memory Player video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

„Hudba. To je všechno co děláme.“ 

Americká značka PS Audio sídlí v tamní Mekce high-endového zvuku - coloradském Boulderu. Svou cestu započala firma začátkem 70. let výrobou kompaktního phono předzesilovače, ale za čtyři dekády snad nemohla učinit větší obrat a dnes je to jeden z nejsnaživějších producentů digitálních technologií. Co se ovšem nezměnilo, to je fakt, že stále jde o rodinnou a na poměry highů-endu nijak obří firmu s nějakými 30 zaměstnanci. 

Přestože záběr výrobního katalogu sahá od kabelů, aktivních regenerátorů napájecí sinusoidy a běžných filtrů (a řešení napájení celkově) až po klasické hi-fi komponenty - předzesilovače, D/A převodníky, diskové přehrávače / streamery, přenoskové předzesilovače až po integrované a koncové zesilovače.