KEF Reference 4 Meta

Pro milovníky filmů, kteří hledají úplné ponoření, je Reference 4 Meta posledním slovem v absolutní kvalitě. Tento středový reproduktor se čtyřmi basovými měniči a polem měničů 12. generace Uni-Q® s MAT™ (lze použít jako levý-středový-pravý reproduktor) je zjevením pro čistotu, detaily a emocionální hloubku.

Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Značka: KEF
190 990 Kč
Kategorie: Centrální
Záruka: 2 roky

Benchmark benchmarků

Od roku 1973 The Reference neustále nastavuje měřítko pro reproduktory a reprodukci zvuku. Jako průkopník v používání digitálních technologií k dosažení nejvyšší přesnosti zvuku lze každý pár porovnat s přesností 0,5 dB s laboratorním referenčním standardem.

Neustále inovovat

Od prvního reproduktoru Reference pokračovali inženýři KEF v inovacích s využitím toho, co je možné s The Reference. Průkopnické ve své první inkarnaci, každá další iterace The Reference přidala ke světovým znalostem vědy o akustice.

Navrženo, zkonstruováno a ručně vyrobeno ve Velké Británii

Od roku 1961 vytváříme pozoruhodné oceňované reproduktory v našem britském domě v Maidstone, Kent. Jako naše vlajková loď HiFi reproduktorů je The Reference stále navrhován, konstruován a ručně vyráběn v Maidstone i dnes.

SPECIFIKACE

Design
Třípásmový bassreflex


Pohonné jednotky
Pole ovladačů Uni-Q:
HF: 25 mm (1 in.) hliníková kopule s MAT
MF: 125 mm (5 palců) hliníkový

Basové jednotky:
LF: 4 x 165 mm (6,5 palce) hliníkový kužel


Frekvenční rozsah volné pole (-6dB)
Krátký port: 43Hz - 45kHz
Dlouhý port: 40Hz - 45kHz


Frekvenční rozsah typický v místnosti
basová odezva (-6dB)
33 Hz


Frekvenční odezva (±3dB)
48Hz – 35kHz


Požadavky na zesilovač
50-400W


Citlivost (2,83V/1m)
88 dB


Harmonické zkreslení 2. a 3. harmonické (90dB, 1m)
<0,5% 40Hz – 100kHz
<0,2 % 200 Hz – 2 kHz
<0,1% 2kHz - 20kHz


Maximální výkon (špičková hladina akustického tlaku na 1 m s růžovým šumem)
116 dB

Impedance
4 Ω (min. 3.2 Ω)
 
Weight
45.2 kg (99.6 lbs.)
Dimensions (H x W x D)(with grille and terminal)
205 x 1090 x 463 mm(8.1 x 42.9 x 18.2 in.)
 
Dimensions (H x W x D)(with grille, terminal & plinth)
N/A
 

Dělicí frekvence
450 Hz, 2,1 kHz

 

 
Oficiální stránky výrobce: KEF Reference 4 Meta

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

 

Anglický výrobce KEF s více než padesátiletou tradicí má široký sortiment reprosoustav pro náročné i velice náročné posluchače a to jak v klasické podobě (soliterní provedení ozvučnice v různých úpravách), tak i ve vestavných (Ci - Custom installation) reproduktorech pro instalaci do zdi, stropu či připravených nábytkových stěn. V nabídce KEF "Ci" reproduktorů najdete rovněž ozvučení pod označením Ventura určené pro venkovní účely jako např. terasa, bazén, sauna, jachta apod.

 

Vlajková řada The Reference od KEF z jihoanglického Maidstone, ležícího napůl cesty mezi Londýnem a bílými útesy doverskými je již pěkných pár let jednou ze stálic high-endového světa, byť od doby kdy byla tato řada králem celého výrobního programu firmy přibyly fascinující modely jako Muon nebo Blade. Řada Reference je tak high-endem pro ty, kteří stále ještě ctí klasické tvary. Navíc je Reference, v porovnání s většinou dramaticky zdražující konkurence, v dnešním světě vlastně ještě docela dostupnou řadou.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení