Sony SU–WL900

Umístěte televizor elegantně na stěnu

Držák WL900 pro montáž televizoru na stěnu bude dokonale ladit s vaším pokojem, je otočný k zajištění snadného sledování, úhledně uchovává kabely a je kompatibilní se samostatně prodávaným držákem soundbaru.

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: SONY
7 490 Kč
Kategorie: Držáky na zeď pro TV
Záruka: 2 roky
TVFY23 WL900 Primary image
Novinka

SONY SU – WL900

Sony SU–WL900

Bude dokonale ladit s vaším pokojem

Televizor těsně přiléhá ke stěně, takže dokonale splyne s vaším obytným prostorem

Lze otáčet k zajištění snadného sledování

Držák umožňuje otočit televizor připevněný na stěnu až o 21°. Můžete tak rychle nastavit úhel poskytující optimální sledování a snadno přistupovat ke konektorům.

Sony SU–WL900
Sony SU–WL900

Úhledně uchovává kabely

Při montáži televizoru na stěnu stačí vést kabely podél vodítek a zůstanou úhledně skryté. Dokonce i při otáčení televizoru jsou kabely stěží viditelné.

Kompatibilní se soundbarem

Samostatně prodávaný kompatibilní držák soundbaru umožňuje připevnit televizor a soundbar na stěnu jako jeden systém. Obě zařízení v takovém případě přiléhají těsně ke stěně, otáčejí se společně a skvěle se doplňují.

Sony SU–WL900

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

sony-logo

V roce 1946 Tokio Tsushin Kogyo K.K. (Tokyo Telecommunications Engineering Corporation, předchůdce společnosti Sony Group Corporation) začala jako malá společnost s kapitálem pouhých 190 000 jenů a přibližně 20 zaměstnanci. Zakladatel Masaru Ibuka uvedl, že účelem založení společnosti bylo „založení ideální továrny která zdůrazňuje ducha svobody a otevřeného myšlení, který prostřednictvím technologie přispěje k japonské kultuře. "
Symbolizuje ducha výzvy společnosti Sony „dělat to, co ještě nikdy nebylo“, společnost pokračovala ve vydávání bezpočtu „prvních japonských“ a „prvních na světě“ produktů.

Dnes SONY známe jako technologického giganta pohybující se v nejednom odvětví. Od televizí, přes herní průmysl, až po robotiku. Představuje Japonskou preciznost , technologickou vyspělost, která jde ruku v ruce s invovací a pokrokem. Dobré je zmínit i design, který u Sony zůstává roky prakticky neměnný.

 

Zpět do obchodu