HANA EH

Elektrodynamická přenoska MC s vysokou výstupní úrovní, s eliptickým hrotem ze syntetického diamantu a 1/2" uchycením. Chvějka z tvrzeného aluminia, výstupní úroveň 2mV, kmitočtový rozsah 15Hz až 25kHz, impedance 130Ω, hmotnost 5g. Barva mechová zeleň.

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: HANA
9 480 Kč
Kategorie: Gramofonové přenosky
Záruka: 2 roky
Typ Přenosky: MC
Materiál hrotu: Syntetický diamant
Tvar hrotu: Eliptický
Chvějka: Aluminium
Výstupní úroveň: 2 mV/1kHz
Doporučený přítlak přenosky:: 2g
Frekvenční rozsah: 15 - 25.000 Hz
Doporučená zátěž: 47 kΩ
Hmotnost přenosky: 5g

Hana EH je plug-and-play gramofonvá přenoska s pohyblivou cívkou Hana EH představuje nejlepší způsob, jak upgradovat z „základních“ přenosek MM, které se obvykle dodávají s většinou gramofonů základní úrovně. Model EH disponuje skvělými basy a dynamikou.

 

Oficiální stránky výrobce: Hana EH

 Recenze magazínu Hi-Fi Voice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

                                                                                                 

Oblíbená řada elektrodynamických (MC) gramofonových přenosek  華 , neboli „HANA“ z Japonska. HANA je synonymem pro „brilantní a nádherné“, což výstižně charakterizuje zvukový projev těchto produktů. Gramofonové přenosky HANA  využívají aluminiové materiály špičkové kvality ve spojení se speciálním zpracováním, kvalitně navržený magnetický obvod a precizně vyrobenou chvějku i snímací hrot. Výsledkem pak je vskutku „brilantní a nádherný zvuk“, obvyklý doposud u cenově mnohem dražších produktů. Přenosky vyšší řady Hana „ML“ a „MH“  jsou vyrobeny ze speciálních materiálů, které ještě snižují nežádoucí vibrace a jsou vybaveny MicroLine hrotem z přírodního diamantu. Hana „SL“ a „SH“ používají čistý přírodní diamantový hrot ve tvaru Shibata, který má vynikající kmitočtovou  charakteristiku a zaručuje nejvyšší transparentnost a vynikající čitelnost zvukových nahrávek. Levnější varianty s označením „EL“ a „EH“ jsou pak osazeny hrotem eliptickým při zachování ostatních vynikajících vlastností vyššího modelu. Nejnovějším přírůstkem je potom UMAMI RED tedy UR – přenoska, která uspokojí i ty nejnáročnější audiofily. Přenosky HANA vyrábí společnost Excel Sound Corporation v Tokiu.

Zpět do obchodu