HANA ML

Elektrodynamická přenoska MC s nízkou výstupní úrovní, s hrotem typu MicroLine z přírodního diamantu a 1/2″ uchycením. Tělo přenosky vyrobené z Delrinu© a mosazi. Chvějka z tvrzeného aluminia, výstupní úroveň 0,4mV, kmitočtový rozsah 12Hz až 45kHz, impedance 8Ω, hmotnost 9,5g. Barva černá.

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: HANA
24 980 Kč
Kategorie: Gramofonové přenosky
Záruka: 24 měsíců
Typ Přenosky: MC s nízkou výstupní úrovní
Tvar hrotu: MicroLine
Materiál hrotu: Přírodní diamant
Chvějka: Tvrzené al
Výstupní úroveň: 0,4 mV / 1 kHz
Doporučený přítlak přenosky:: 2g
Frekvenční rozsah: 12 - 45.000 Hz
Doporučená zátěž: > 100 Ω
Hmotnost přenosky: 9,5g

Na základě kriticky uznávaného zvuku HANA ML usiluje o cenově dostupnou dokonalost a představuje další evoluci kvality „Brilliant and Gorgeous“, která si HANA získala svou celosvětovou pověst.

Stylus Nude Microline - část s vyšší specifikací

Řada M odpovídá svému názvu a používá stylus Nude Microline, který napodobuje řezací stylus a přesněji zapadá do vinylové drážky. To vylepšuje sledování pro zachycení nejjemnějších hudebních detailů s lepší frekvenční reprodukcí, stereo zobrazováním a rozlišením.

Tělo přenosky Delrin © jež je vyrobeno s technologicky nejpokročilých materiálů: high-tech polymer s vylepšenými mechanickými vlastnostmi pro lepší tlumení rezonance, aby odhalil více informací o nízké úrovni a zlepšil dynamický rozsah.

Přenoska je Kryogenicky zpracována tzv. studené žíhání při téměř absolutní nulové teplotě, které restrukturalizuje kovy na molekulární úrovni, zvláště důležité v Alnico magnetickém elektromotorickém obvodu (generátor signálu). Ošetřené díly řady M zahrnují přední třmen i středové a zadní komponenty. Výsledkem je přesnější a kontrolovanější pole magnetického toku pro větší linearitu a kvalitu hudebního zvuku.

Mosazná krytka se závitovým kováním zajišťuje vynikající mechanické rozhraní. Váha 9,5 gramu poskytuje rozšířenou kompatibilitu s širším sortimentem ramenních ramen a gramofonů

Recenze magazínu Hi-Fi Voice: HANA ML

Oficiální stránky výrobce

Hana ML video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

                                                                                                 

Oblíbená řada elektrodynamických (MC) gramofonových přenosek  華 , neboli „HANA“ z Japonska. HANA je synonymem pro „brilantní a nádherné“, což výstižně charakterizuje zvukový projev těchto produktů. Gramofonové přenosky HANA  využívají aluminiové materiály špičkové kvality ve spojení se speciálním zpracováním, kvalitně navržený magnetický obvod a precizně vyrobenou chvějku i snímací hrot. Výsledkem pak je vskutku „brilantní a nádherný zvuk“, obvyklý doposud u cenově mnohem dražších produktů. Přenosky vyšší řady Hana „ML“ a „MH“  jsou vyrobeny ze speciálních materiálů, které ještě snižují nežádoucí vibrace a jsou vybaveny MicroLine hrotem z přírodního diamantu. Hana „SL“ a „SH“ používají čistý přírodní diamantový hrot ve tvaru Shibata, který má vynikající kmitočtovou  charakteristiku a zaručuje nejvyšší transparentnost a vynikající čitelnost zvukových nahrávek. Levnější varianty s označením „EL“ a „EH“ jsou pak osazeny hrotem eliptickým při zachování ostatních vynikajících vlastností vyššího modelu. Nejnovějším přírůstkem je potom UMAMI RED tedy UR – přenoska, která uspokojí i ty nejnáročnější audiofily. Přenosky HANA vyrábí společnost Excel Sound Corporation v Tokiu.

Zpět do obchodu