HANA SL

Elektrodynamická přenoska MC s hrotem typu Shibata z přírodního diamantu a 1/2″ uchycením. Chvějka z tvrzeného aluminia, výstupní úroveň 0,5mV, kmitočtový rozsah 15Hz až 32kHz, impedance 30Ω, hmotnost 5g. Barva černá.

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: HANA
15 980 Kč
Kategorie: Gramofonové přenosky
Záruka: 24 měsíců
Typ Přenosky: MC s nízkou výstupní úrovní
Materiál hrotu: Přírodní diamant
Tvar hrotu: Shibata
Chvějka: Aluminium
Výstupní úroveň: 0,5 mV
Doporučený přítlak přenosky: 2g
Frekvenční rozsah: 15 - 32.000 Hz
Doporučená zátěž: > 400 Ω

Hana SL je dosud nejvíce recenzovanou a oceňovanou gramofonovou přenoskou Hana. Tato oblíbená přenoska se vyznačuje černým tělem a stylusem Shibata. Hana SL nabízí přenější vyvážení kanálů s lepším oddělení kanálů a vylepšeným vysokofrekvenčním rozšířením.

Oficiální stránky výrobce: HANA SL

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

                                                                                                 

Oblíbená řada elektrodynamických (MC) gramofonových přenosek  華 , neboli „HANA“ z Japonska. HANA je synonymem pro „brilantní a nádherné“, což výstižně charakterizuje zvukový projev těchto produktů. Gramofonové přenosky HANA  využívají aluminiové materiály špičkové kvality ve spojení se speciálním zpracováním, kvalitně navržený magnetický obvod a precizně vyrobenou chvějku i snímací hrot. Výsledkem pak je vskutku „brilantní a nádherný zvuk“, obvyklý doposud u cenově mnohem dražších produktů. Přenosky vyšší řady Hana „ML“ a „MH“  jsou vyrobeny ze speciálních materiálů, které ještě snižují nežádoucí vibrace a jsou vybaveny MicroLine hrotem z přírodního diamantu. Hana „SL“ a „SH“ používají čistý přírodní diamantový hrot ve tvaru Shibata, který má vynikající kmitočtovou  charakteristiku a zaručuje nejvyšší transparentnost a vynikající čitelnost zvukových nahrávek. Levnější varianty s označením „EL“ a „EH“ jsou pak osazeny hrotem eliptickým při zachování ostatních vynikajících vlastností vyššího modelu. Nejnovějším přírůstkem je potom UMAMI RED tedy UR – přenoska, která uspokojí i ty nejnáročnější audiofily. Přenosky HANA vyrábí společnost Excel Sound Corporation v Tokiu.

Zpět do obchodu