Accuphase E-280

Accuphase E-280 je vstupní model do světa stereo hi-end audia s typickým charakteristickým zvukem pro tuto značku, pro kterou když se jednou rozhodnete pravděpodobně vás již  bude provázet celý život. Aktuální model nahrazuje úspěšný integrovaný zesilovač E-270.

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: Accuphase
124 890 Kč
Kategorie: Integrované zesilovače
Záruka: 24 měsíců
Výkon zesilovače: 120 W 4Ω / 90W 8Ω
Třída zesilovače: A/B
Damping factor: 500
S/N (odstup signál/šum): 107dB
Frekvenční rozsah: 20 – 20,000 Hz
Rozměry zesilovače š v h: 465 / 151/ 420 (mm)
Hmotnost zesilovače: 20.4 kg
e 280 front face
můžete vidět na showroomu

Nejnovější  vylepšený  nástupce „základního“ modelu, který pracuje ve řídě A/B  dosahuje výkonu 2x120W při 4?. Oproti E-270 disponuje hned dvěma sloty pro osazení volitelným DAC převodníkem (DAC 50) nebo lze osadit phono kartou pro MM/MC gramofony (AD50) zesilovač si tak flexibilně upravíte dle vašich požadavků. Další důležitou novinkou je dokonalejší technologie AVAA (Accuphase Analog Vari-gain Amplifer) tedy ještě přesnější ovládání hlasitosti. Výrazné zlepšení doznalo dosažení ultra nízké hladiny šumu E-280 dosahuje zlepšení až o 12% oproti E-270 (nyní je poměr signálu k šumu 107 dB). Zesilovač samozřejmě disponuje analogovými XLR vstupy pro co nejčistší analogový přenos z externích zdrojů. Pověstnou dokonalost provedení každého produktu značky Accuphase dokazují stejné robustní reproduktorové terminály, které najdeme i u vyšších modelů.

Oficiální stránky výrobce: Accuphase E-280

Recenze Hifi-Voice Accuphase E-280

Accuphase E-280

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
TP Avatar autora DAC karta 5.5.2023 20:25
da se zakoupit DAC karta pripadne za kolik a jaka je aktualni cena intg. zes.?
V Avatar autora DAC karta 6.5.2023 12:27
Dobrý den, pro bližší informace k produktům Accuphase, nás kontaktujte prostřednictvím emailu, telefonu, nebo online chatové služby na našich stránkách (ikonka v levém spodním rohu). Politika firmy Accuphase, nám neumožňuje ceny veřejně prezentovat a i my věříme, že u takto entuziastické značky je osobní přístup to nejdůležitější. Rádi vám tak pomůžeme si vybrat model, který bude pro vás ten nejvhodnější a bude vám dlouhá léta dělat maximální radost.

Accuphase

Vznik této dnes již legendární značky vyrábějící audio komponenty nejvyšší kvality sahá do roku 1972, kdy část inženýrů ze společnosti Kenwood Electronics nebyla spokojena s komerčním zaměřením této firmy a zakládají vlastní firmu Kensonic Laboratory,Inc., působící pod značkou Accuphase. Při desátém výročí byla společnost definitivně přejmenována na Accuphase Laboratory, Inc. Název je odvozen od spojením dvou slov Accurate (přesný) a Phase (fáze) charakterující všechny výrobky této převážně ručně vyrábějících komponentů, které splňují nejpřísnější standardy nejvyšších kvality.

Slogan společnosti Accuphase: Obohaťte svůj život skrz audio technologie

Accuphase
 
Zpět do obchodu