Accuphase E-280

Accuphase E-280 je vstupní model do světa stereo hi-end audia s typickým charakteristickým zvukem pro tuto značku, pro kterou když se jednou rozhodnete pravděpodobně vás již  bude provázet celý život. Aktuální model nahrazuje úspěšný integrovaný zesilovač E-270.

Skladem na showroomu
Značka: Accuphase
139 990 Kč
Kategorie: Integrované zesilovače
Záruka: 24 měsíců
Výkon zesilovače: 120 W 4Ω / 90W 8Ω
Třída zesilovače: A/B
Damping factor: 500
S/N (odstup signál/šum): 107dB
Frekvenční rozsah: 20 – 20,000 Hz
Rozměry zesilovače š v h: 465 / 151/ 420 (mm)
Hmotnost zesilovače: 20.4 kg
e 280 front face
můžete vidět na showroomu

Nejnovější  vylepšený  nástupce „základního“ modelu, který pracuje ve řídě A/B  dosahuje výkonu 2x120W při 4?. Oproti E-270 disponuje hned dvěma sloty pro osazení volitelným DAC převodníkem (DAC 50) nebo lze osadit phono kartou pro MM/MC gramofony (AD50) zesilovač si tak flexibilně upravíte dle vašich požadavků. Další důležitou novinkou je dokonalejší technologie AVAA (Accuphase Analog Vari-gain Amplifer) tedy ještě přesnější ovládání hlasitosti. Výrazné zlepšení doznalo dosažení ultra nízké hladiny šumu E-280 dosahuje zlepšení až o 12% oproti E-270 (nyní je poměr signálu k šumu 107 dB). Zesilovač samozřejmě disponuje analogovými XLR vstupy pro co nejčistší analogový přenos z externích zdrojů. Pověstnou dokonalost provedení každého produktu značky Accuphase dokazují stejné robustní reproduktorové terminály, které najdeme i u vyšších modelů.

Oficiální stránky výrobce: Accuphase E-280

Recenze Hifi-Voice Accuphase E-280

Accuphase E-280

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
TP Avatar autora DAC karta 5.5.2023 20:25
da se zakoupit DAC karta pripadne za kolik a jaka je aktualni cena intg. zes.?
V Avatar autora DAC karta 6.5.2023 12:27
Dobrý den, pro bližší informace k produktům Accuphase, nás kontaktujte prostřednictvím emailu, telefonu, nebo online chatové služby na našich stránkách (ikonka v levém spodním rohu). Politika firmy Accuphase, nám neumožňuje ceny veřejně prezentovat a i my věříme, že u takto entuziastické značky je osobní přístup to nejdůležitější. Rádi vám tak pomůžeme si vybrat model, který bude pro vás ten nejvhodnější a bude vám dlouhá léta dělat maximální radost.

                                                         

 

 

      

                                                 Slogan společnosti Accuphase: Obohaťte svůj život skrz audio technologie

Vznik této dnes již legendární značky vyrábějící audio komponenty nejvyšší kvality sahá do roku 1972, kdy část inženýrů ze společnosti Kenwood Electronics nebyla spokojena s komerčním zaměřením této firmy a zakládají vlastní firmu Kensonic Laboratory,Inc., působící pod značkou Accuphase. Při desátém výročí byla společnost definitivně přejmenována na Accuphase Laboratory, Inc. Název je odvozen od spojením dvou slov Accurate (přesný) a Phase (fáze) charakterující všechny výrobky této převážně ručně vyrábějících komponentů, které splňují nejpřísnější standardy nejvyšších kvality.

Zpět do obchodu