Accuphase E-5000

Po mimořádném úspěchu integrovaným „áčkovém integráči“ E-800 přichází Accuphase s dalším svalovcem, integrovaným zesilovačem třídy A/B E-5000 o výkonu 320W (4Ω). Stejně jako E-800 nenahrazuje žádný stávající model a je rovněž v kolekci k 50. výročí založení Accuphase. E-5000 slučuje nejnovější prvky, technologie, poznatky z vývoje a výroby nových, dělených systémů.

 

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: Accuphase
338 890 Kč
Kategorie: Integrované zesilovače
Záruka: 24 měsíců
Typ zesilovače: Integrovaný
Třída zesilovače: A/B
Doporučený výkon zesilovače: 240 W (8 Ω ) 320 W (4 Ω )
Damping factor: 1000
S/N (odstup signál/šum): 113dB
Frekvenční rozsah: 20 Hz - 20 kHz
Rozměr zesilovače: 465x211x502 mm
Hmotnost zesilovače: 33,8kg

  • E-5000 je nejvýkonnější integrovaný zesilovač v nabídce Accuphase, hodnota trvalého výkonu při 8Ω zátěží je 240W na kanál a při 4Ω dokonce 320W!
  • Vysokému výkonu odpovídají i úctyhodné fyzické parametry, při rozměrech 465x211x502mm stroj váží 33,8kg.
  • Oproti nižším modelům integrovaných zesilovačů třídy AB, má E-5000 vedený signál symetrický od vstupu až po výstup, díky aplikované technologii „Balanced AAVA“.
  • Z plnohodnotné výbavy přístroje lze vypíchnout ne zcela běžné funkce jako nastavení fáze pro každý jeden vstup, přepnutí stereo signálu na mono režim anebo nastavení stereováhy pro levý/právy kanál s naprostou přesností, a to vše bez ztráty kvality reprodukce v této vysoké kategorii!
  • Za zmínku určitě stojí parametr činitele tlumení (damping factor), který je na hodnotě 1000.
  • Samozřejmostí jsou dva sloty pro volitelné rozšíření modulů a to DAC-60 (digitální vstupy), AD-50 (phono předzesilovač MM/MC).
  • Pro fanoušky Accuphase je jedna zásadní designová tradice, která byla u tohoto modelu zachovaná a to jsou měřiče zobrazující výkon v podobě klasických paciček, lidově tzv. „stěračů“.Oficiální stránky výrobce: Accuphase E-5000

               Video Unboxing a představení

               Recenze magazínu Hifi-Voice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Accuphase

Vznik této dnes již legendární značky vyrábějící audio komponenty nejvyšší kvality sahá do roku 1972, kdy část inženýrů ze společnosti Kenwood Electronics nebyla spokojena s komerčním zaměřením této firmy a zakládají vlastní firmu Kensonic Laboratory,Inc., působící pod značkou Accuphase. Při desátém výročí byla společnost definitivně přejmenována na Accuphase Laboratory, Inc. Název je odvozen od spojením dvou slov Accurate (přesný) a Phase (fáze) charakterující všechny výrobky této převážně ručně vyrábějících komponentů, které splňují nejpřísnější standardy nejvyšších kvality.

Slogan společnosti Accuphase: Obohaťte svůj život skrz audio technologie

Accuphase
 
Zpět do obchodu