Anthem STR Integrated

Skvěle vybavený referenční integrovaný stereo zesilovač o výkonu 2x 200W při 8Ω nebo 400W při 4Ω s možností kalibrace místnosti ARC Room Correction pro dosažení nejlepšího možného poslechu.

Kanadská značka Anthem je dlouholetým specialistou na špičkovou amplifikaci, připojení, ovládání, optimalizaci a napájení ultimátních multikanálových audio-video realizací, který se řadou STR nedávno rozhodl posílit své postavení i v oblasti dvoukanálového audiofilského sterea.

Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: Anthem
156 000 Kč
Kategorie: Integrované zesilovače
Záruka: 24 měsíců
Typ zesilovače: Integrovaný
Výkon zesilovače: 2x 200W (8Ω), 2 x 400 W (4Ω), 2x 550 W (2Ω)
Digitální vstupy: 2x optický, 2x koaxiální, 1x USB B, AES/EBU
Analogové vstupy: 1x XLR, 4x RCA, 1x RCA MM, 1x RCA MC (100Ω(MC),47kΩ||270pF(MM))
Analogové výstupy: 2x RCA Subwoofer, 1x RCA Front, 1x Line
Podporované formáty USB B: USB up to 32-bit/384 kHz PCM and DSD 2.8/5.6 MHz
Podporované formáty Coaxial, Optical: 24-bit/192kHz
Frekvenční rozsah: 20 Hz - 20 kHz
S/N (odstup signál/šum): 114 dB
Damping factor (8 Ohm zátěž): 330
Rozměr zesilovače: 43.2 x 17.2 x 44.5 cm
Hmotnost zesilovače: 18 kg

Nová série STR byla navržena, aby v sobě skloubila maximální možný výkon s nejvyšší možnou čistotou zvuku a stala se tak definitivním nástrojem značky Anthem pro náročný stereofonní poslech. Integrovaný zesilovač STR Integrated má v sobě zabudovaný špičkový DAC převodník, software Anthem Room Correction pro úpravu poslechové křivky v zájmu eliminace nežádoucích vlivů poslechové místnosti. Perfektní konektivita pro zapojení digitálních externích zdrojů CD, BD, Streameru, PC včetně málo vídaného v této cenové kategorii AES/EBU. Analogová konektivita je pro náročné posluchače obsahuje dokonce XLR zapojení, majitelé gramofonů si mohou vybrat mezi vstupem MM/MC. Uživatelsky přívětivé nastavení lze provést pohodlně díky velkému displeji na předním panelu včetně vlastní kalibrace výšek a basů.

Oficiální stránky výrobce: Anthem STR Integrated

Recenze magazínu Hi-Fi Voice

Anthem STR Integrated video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Předzesilovače, zesilovače a audio/video receivery kanadské značky Anthem představují technologicky nejpokročilejší, ale cenově dostupné a snadno ovladatelné přístroje pro všechny systémy domácího, ale i poloprofesionálního audia a videa. Značka Anthem na trh přináší své výrobky s atraktivním a funkčním průmyslovým designem, logickými schématy zapojení a přehlednými a uživatelsky příjemnými menu už víc než 20 let. 

 

 

 

Zpět do obchodu