Lyngdorf TDAI-2210
Integrovaný streamingový zesilovač Lyngdorf TDAI-2210
Nová generace digitálního zesilovače s technologií True Digital Amplifier a pokročilou kalibrací místnosti RoomPerfect™. Nabízí výkon až 2 × 210 W, integrovaný streamer, širokou konektivitu včetně HDMI eARC a intuitivní ovládání pomocí barevného dotykového displeje pro moderní hi-fi systém.
Rozšiřující modul
Možnosti doručení
Na centrálním skladu
Značka: Lyngdorf
Kategorie: Integrované zesilovače
EAN: 5704505103857
Hmotnost: 5 kg
Připojení: Bluetooth, Wi-FI (802.11 n)
Příslušenství v balení: RoomPerfect mikrofon, Dálkové ovládání, Stojánek na mikrofon
Vstupy: Ethernet, Mic, Koaxiální, HDMI eARC, USB–C, RCA Stereo, Toslink, USB–A, Trigger 3.5 mm
Výkon: 2x 210W RMS (4Ω), 2x 105W RMS (8Ω)
Výstupy: HDMI eARC, koaxiální, Reproduktory, 3.5mm AUX, Line Out RCA, XLR Stereo, 12 V trigger 3.5 mm jack
Hloubka: 30 cm
Šířka: 33 cm
Výška: 10 cm
Zabudovaná korekce akustiky: RoomPerfect
– TDAI 2210 –
Digitální zesilovací technologie a špičkové řízení hlasitosti
Lyngdorf TDAI-2210
Lyngdorf TDAI-2210
Lepší zvuk doma díky RoomPerfect™
Navrženo, sestaveno a 24 hodin testováno v Lyngdorf Audio v Dánsku
Lyngdorf TDAI-2210
Lyngdorf TDAI-2210
Dotykový displej s hladkým skleněným povrchem
Špičkové řízení hlasitosti a otočný ovladač
Lyngdorf TDAI-2210
Lyngdorf TDAI-2210
Připraven na vše: různé vstupy, výstupy a modulární rozšíření
Barevný dotykový displej s hladkým skleněným povrchem
Lyngdorf TDAI-2210
Lyngdorf TDAI-2210
Nejnovější streamovací zesilovač Lyngdorf Audio
Modulární upgrade pro TDAI
Modul HDMI 2.1 vstup/výstup
Modul HDMI 2.1 umožňuje průchod signálu s vyšším kontrastem a jemnějšími detaily, které standard HDMI 2.1 podporuje – až do rozlišení 8K při 50/60 Hz a 4K při 100/120 Hz. Podporuje také televizory s nejnovější funkcí Enhanced Audio Return Channel (eARC) a CEC. Modul HDMI 2.1 lze objednat spolu s novým TDAI-2210 nebo jej dodatečně instalovat do stávajícího zařízení. Nabízí dva HDMI vstupy podporující audio až 192 kHz / 24 bitů a jeden HDMI vstup/výstup s eARC/ARC.