Marantz Melody X (M-CR612)

Skutečný Hi-Fi systém v elegantním designu s přehráváním CD, DAB+ a moderními zdroji streamované hudby s HEOS.

Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: Marantz
13 990 Kč
Kategorie: Integrované zesilovače
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3,4 kg
Celkové harmonické zkreslení (zvuk): 0.1%
Kmitočtová charakteristika (analogový vstup): 10 Hz-40 kHz
Odstup rušivých napětí u zvukového signálu: 90 dB
Optický digitální vstup / výstup:: 2 / x
Rozměry: (š x h x v) 280 x 303 x 111
Vstup / výstup analogového signálu: 1 / 1
Výstupní výkon (6 ohmů, 1kHz): 60 W

 

Lepší kvalita zvuku než u soundbaru

Připojte digitální televizor nebo kabelový/satelitní set-top-box a přehrávač Blu-ray nebo DVD k jednomu ze dvou digitálních zvukových vstupů a přehrávač Melody X se automaticky zapne, abyste si mohli vychutnat plný dynamický rozsah zvuku svých oblíbených filmů a televizních pořadů.

Silný a univerzální

Díky čtyřem kanálům vysoce účinného digitálního zesilovače zvuku můžete zařízení Melody X snadno nakonfigurovat pro napájení dvou párů reproduktorů s nezávislým ovládáním hlasitosti pro každý pár. Nebo jej můžete nakonfigurovat tak, aby řídil i podlahové reprosoustavy s dvojnásobným výstupním výkonem.

Elegantní Vzhled a Audiofilská Konstrukce

Melody X kombinuje vytříbenou eleganci a promyšlený design v kompaktním síťovém CD receiveru. Melody X v černém lesklém nebo klasickém stříbrno-zlatém provedení nabízí krásný vzhled, který doplňuje jeho vynikající výkon.

Nelimitované Hudební Zdroje

Nezůstává jen u přehrávání CD a rádia FM/DAB+. Díky vestavěné technologii HEOS si můžete vychutnat svou oblíbenou digitální hudbu prostřednictvím maximálně pohodlného ovládání přes aplikaci. Vychutnejte si hudbu ze služeb Spotify, TuneIn Internet Radio, Sound Cloud, Tidal, Napster, Deezer nebo z místních knihoven hudebních souborů.

Oficiální stránky výrobce: Melody X (M-CR612)

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Již od roku 1953 zůstává Marantz věrný závazku nabízet čistou hudbu. Závazku, který si předsevzal Saul B.Marantz, když ve svém přízemním bytě v Kew Gardens , NY, USA přemýšlel, jak reprodukovat hudbu tak, jak byla zamýšlena. Stejné důvody nás pohání dodnes. Klasický kytarista s hudebním sluchem nebyl spokojený s projevem zesilovačů tehdejší doby a tak se rozhodl postavit si vlastní. Tenkrát to ještě nevěděl, ale byl vlastně sám sobě prvním zákazníkem. Jeho nadšení pro kvalitní reprodukci a zvědavost jsou součástí Marantz dodnes. Jsou motorem všeho konání, které směřuje k naplnění jeho vize. Nesmírná pozornost k detailu nám umožňuje nabízet zvuk nesrovnatelný s ničím jiným. Zvuk předávájící dokonalost a emoce. Všechny ty jemné detaily jsou tím, co se nás při poslechu dotýká, to, na čem záleží.

Zpět do obchodu