EMOTIVA XPA-11 GEN 3

Výkonový chcete-li koncový zesilovač je nezbytnou součástí pro opravdové domácí kino, případně pro kvalitní stereo poslech. Nové zesilovače Emotiva řady XPA jsou plně modulární a konfigurovatelné, lze si tedy zvolit počet požadovaných kanálů od dvou až po jedenáctikánálovéřešení, není tedy třeba přidávat další výkonové zesilovače.

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: Emotiva
73 900 Kč
Kategorie: Koncové zesilovače
Záruka: 24 měsíců
Výkon zesilovače: 1x 300W (8Ω), 550W (4Ω); 2x 300W (8Ω) 490 W (4Ω)
Frekvenční rozsah: 20 Hz až 20 kHz
S/N (odstup signál/šum): 117 dB
Damping factor: > 500
Vstupy: Nesymetrické (RCA); Symetrické (XLR); nezávisle volitelný jednotlivý kanál
Rozměr zesilovače: 43,18 x 20,3 x 48,26 cn
Hmotnost zesilovače: 24 kg

Každý zesilovač v nové sérii XPA třetí generace byl pečlivě navržen tak, aby poskytoval vynikající technický výkon, nepřekonatelnou kvalitu zvuku a výjimečně přesné a dynamické ztvárnění všech žánrů hudby, což zajišťuje, že celý váš systém bude znít naprosto dokonale. Každý jednotlivý zesilovač XPA je modulární a lze jej přizpůsobit tak, aby poskytoval přesně ten výkon a počet kanálů, dle potřebné konfigurace s možností případného rozšíření počtu kanálů. Sofistikovaná koncepce zesilovače umožňuje tři přední reproduktory, které jsou nejdůležitější pro poslech hudby i domácího kino, dosahují výkonu až 300W.

Výkon XPA-11 Gen3

300 W RMS 8 Ohm; jeden kanál

550 W RMS 4 Ohm; jeden kanál

300 W RMS 8 Ohm; dva kanály

490 W RMS 4 Ohm; dva kanály

Výkon stereo modulů:

65 W RMS 8 Ohm; jeden kanál

100 W RMS 4 Ohm; jeden kanál

65 W RMS 8 Ohm; dva kanály

100 W RMS 4 Ohm; 2 kanály

 

Oficiální stránky výrobce: XPA-11 Gen 3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Image result for emotiva logo png   Americká značka Emotiva ve svojí poměrně krátké historii stihla získat pozornost těch, kteří chtějí "hodně muziky za málo peněz". Firma se nebojí ani domácího kina a v jejím katalogu najdete kompletní řešení pro dvou i multikanálové audio zážitky. Za návrhem produktů stojí několik lidí se zkušenostmi z vývoje pro opravdu zvučná a tradiční jména amerického high-endu. 
 
Ačkoliv se jeden čas zdálo, že systémy domácího kina po boomu před 20 lety zase poněkud ztratily na důležitosti, poslední léta se profiluje skupina lidí, kteří si chtějí dopřávat plnohodnotné vícekanálové kino zážitky nejen ve velkých kinosálech, ale i v pohodlí domova. Sehnat nicméně adekvátní výbavu, která nestojí stovky tisíc až několik milionů není úplně nejjednodušší - buď jsou totiž k dispozici vlastně poměrně levné A/V receivery nebo ultimativní řešení s oněmi astronomickými cenovkami. Do poměrně prázdné sféry mezi nimi se nyní trefuje na cenovou výhodnost orientovaná Emotiva z Franklinu ve státě Tennessee.
Zpět do obchodu