IsoTek EV03 Ascension Power Cable

Prémiový napájecí kabel

EVO3 Ascension posouvá konstrukci napájecích kabelů a technické inovace společnosti IsoTek na novou úroveň. Snižuje hladinu šumu na úroveň inkoustově černé, otevírá zvukovou scénu s holografickými obrazy, vzduchem a prostorem a bezkonkurenční mikrodynamikou. Úžasné.

Varianta
Možnosti doručení
Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na objednávku - termín upřesníme Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Zvolte variantu
Značka: IsoTek
112 990 Kč 112 990 Kč 112 990 Kč 112 990 Kč 175 990 Kč 175 990 Kč 175 990 Kč 175 990 Kč 74 990 Kč 74 990 Kč 74 990 Kč 74 990 Kč od 74 990 Kč
Kategorie: Napájecí kabely
Záruka: 2 roky
Délka kabelu: 2.0m

Tato jedinečná konstrukce se skládá z hluboce kryogenicky ošetřených postříbřených měděných vodičů Ohno, které jsou obaleny vzduchovým dielektrikem s částečným kontaktem z FEP, a poté je konstrukce utěsněna další extrudovanou objímkou z FEP. Každá z těchto jednotlivých sestav vodičů je zabalena do Mylaru s dalším OFC stíněním, načež je mírně pootočena trubičkami ze vzduchu FEP.

Ascension snižuje hladinu šumu na úroveň inkoustově černé, otevírá zvukovou scénu s holografickými obrazy, vzduchem a prostorem a bezkonkurenční mikrodynamikou. Úžasné.

KONSTRUKCE: Vodiče jsou v paralelním uspořádání s mírným rotačním zkrutem. Tato zavedená technika zůstává první linií obrany proti RFI a EMI.

A) Vodiče: Měděné vodiče Ohno Continuous Cast o průměru 4,0 m2 s postříbřením nabízejí ve srovnání s tradiční OFC výrazně vyšší úroveň čistoty. Každý vodič je hloubkově kryogenicky ošetřen až na -196 °C. Geometrie a metalurgie použitá v tomto kabelu nabízí vynikající výkon s mimořádně působivou elektrickou vodivostí.

B) Dielektrikum: Pro dosažení dielektrické konstanty blízké vakuu vytvořila společnost IsoTek virtuální vzduchové dielektrikum, které nabízí dielektrickou konstantu pouhých 1,0548. Této vzduchové bariéry je dosaženo minimálním kontaktem vodičů a použitím FEP (teflonového) můstku. FEP je sám o sobě vynikajícím dielektrikem s nízkým koeficientem a první volbou z hlediska bezpečnosti jak teplotní, tak elektrické izolace.

C) Výplň: Vzduchové trubičky z čirého FEP (teflonu) obklopují každý vodič a udržují nízkou dielektrickou konstantu a stabilitu konstrukce kabelu.

D) Omotávka: Vnitřní omotávka je zhotovena z materiálu, který je součástí kabelů: Každá sestava vodičů je zabalena do Mylaru, který poskytuje stínění jednotlivých vodičů a také další bariéru proti RFI.

E) Stínění: Uzemněné OFC stínění zajišťuje maximální odrušení RFI, čímž zabraňuje vzniku šumu ve společném módu, který ovlivňuje živé a nulové vodiče.

F) Plášť: Jako vnější plášť se používá PVC, které zajišťuje vysokou flexibilitu a mechanickou pevnost.

Ukončení: Kabel Ascension je zakončen na zakázku vyrobenými audiofilními konektory IsoTek z masivního OFC s čistě postříbřenými vodiči. Ty nabízejí nejvyšší úroveň vodivosti a kvalitního provedení.

Oficiální stránky výrobce: IsoTek EVO3 Ascension

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

                                       Motto společnosti  „čisté napájení = čistý zvuk“

Zakladatelem společnost IsoTek je Keith Martin, jehož vize sdílí a respektuje i díky stovkám ocenění z celého světa od kritiků i nadšenců audio video techniky. Vize společnosti je ochránit AV komponenty zákazníků ale primárně poskytnout naprosto čistou energii pro maximální možný výkon a životnost domácích audio-video zařízení. Všechny produkty jsou navrženy UK a vyrobeny v Evropě.

Zpět do obchodu