IsoTek EVO3 Elite Power Cable

Prémiový napájecí kabel

Elite nabízí fantastické rozšíření a frekvenční rozsah, snižuje hlučnost a vytváří výjimečně stabilní zvukovou scénu. Další špičkový kabel za velmi rozumnou cenu.

Varianta
Možnosti doručení
Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na objednávku - termín upřesníme Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na objednávku - termín upřesníme Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Zvolte variantu
Značka: IsoTek
19 990 Kč 19 990 Kč 19 990 Kč 24 990 Kč 24 990 Kč 24 990 Kč 14 990 Kč 14 990 Kč 14 990 Kč od 14 990 Kč
Kategorie: Napájecí kabely
Záruka: 2 roky

EVO3 Elite je skutečně špičkový napájecí kabel, který využívá jedinečnou geometrii sedmi žil, vysoce čistou měď a vysoce čistý FEP a nabízí tak úžasný výkon. Je ideálním upgradem pro zdrojové komponenty, přehrávače CD, hudební servery, převodníky DAC nebo předzesilovače. Elite lze s velkým efektem použít s malými až středně velkými výkonovými zesilovači, ale pro velmi velké výkonové zesilovače se EVO3 Optimum ukazuje jako lepší volba.

Elite nabízí fantastické rozšíření a frekvenční rozsah, snižuje hlučnost a vytváří výjimečně stabilní zvukovou scénu. Další špičkový kabel za velmi rozumnou cenu.

KONSTRUKCE: Vodiče mají paralelní konstrukci s mírným rotačním zkrutem. Tato zavedená technika zůstává první linií obrany proti RFI a EMI.

A) Vodiče: Postříbřené vodiče OFC 99,9999 % nabízejí výjimečnou úroveň čistoty se zvýšenou vodivostí. Je méně pravděpodobné, že se časem zlomí nebo znehodnotí. Stříbro je vynikající vodič a v kombinaci s mědí vysoké čistoty poskytuje působivé elektrické vlastnosti.

B) Dielektrikum: Teflonové dielektrikum FEP (izolace) je chemicky inertní a má velmi nízkou dielektrickou konstantu v širokém frekvenčním rozsahu. FEP má velmi vysoký stupeň odolnosti proti vzniku trhlin v důsledku napětí a nízký koeficient tření, což z něj činí výjimečné dielektrikum. FEP je první volbou z hlediska bezpečnosti teplotní i elektrické izolace.

C) Plnivo: Výplň z bavlny byla použita k zajištění vnitřní pevnosti kabelu a snížení mikrofonie. Bavlna má také vynikající dielektrické vlastnosti, nejlepší z pevných materiálů.

D) Omotávka: Před aplikací pružného pláště z PVC je použit mylarový obal, který zajišťuje konstrukci a poskytuje bariérové stínění. Přídavek mylaru a bavlny tvoří s PVC nárazníkovou vrstvu, aby byly zachovány výjimečné dielektrické vlastnosti.

E) Stínění: Uzemněné OFC stínění zajišťuje maximální odrušení RFI, čímž zabraňuje působení šumu Common Mode na živý a nulový vodič.

F) Plášť: PVC se používá jako vnější plášť, který poskytuje vysoký stupeň pružnosti a mechanické pevnosti.

Ukončení: Kabel Elite je zakončen na zakázku vyrobenými konektory IsoTek Audiophile grade z pevného OFC s vodiči pozlacenými 24karátovým zlatem. Ty nabízejí nejvyšší kvalitu provedení a jsou méně náchylné k dehtování.

Oficiální stránky výrobce: IsoTek EVO3 Elite

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

                                       Motto společnosti  „čisté napájení = čistý zvuk“

Zakladatelem společnost IsoTek je Keith Martin, jehož vize sdílí a respektuje i díky stovkám ocenění z celého světa od kritiků i nadšenců audio video techniky. Vize společnosti je ochránit AV komponenty zákazníků ale primárně poskytnout naprosto čistou energii pro maximální možný výkon a životnost domácích audio-video zařízení. Všechny produkty jsou navrženy UK a vyrobeny v Evropě.

Zpět do obchodu