IsoTek EVO3 Premier Power Cable

Prémiový napájecí kabel

Premier poskytuje vynikající výkon a zároveň představuje vynikající poměr ceny a kvality. Při jeho konstrukci nebyly učiněny žádné kompromisy, pokud jde o kvalitu použitých dílů a materiálů.

Varianta
Možnosti doručení
Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Zvolte variantu
Značka: IsoTek
3 990 Kč 3 990 Kč 3 490 Kč 6 990 Kč 6 990 Kč 6 990 Kč od 3 490 Kč
Kategorie: Napájecí kabely
Záruka: 2 roky

EVO3 Premier byl inspirován diskusemi s firmami vyrábějícími špičkovou elektroniku, z nichž mnohé vyrábějí audio zařízení, která se prodávají za desítky tisíc liber, a přesto jsou dodávána s nekvalitními napájecími kabely, které výrazně omezují výkon.

Premier poskytuje vynikající výkon a zároveň představuje vynikající poměr ceny a kvality. Při jeho konstrukci nebyly učiněny žádné kompromisy, pokud jde o kvalitu použitých dílů a materiálů.

KONSTRUKCE: Vodiče mají paralelní konstrukci s mírným rotačním zkrutem. Tato zavedená technika zůstává první linií obrany proti RFI a EMI.

A) Vodiče: Postříbřené vodiče OFC 99,9999 % nabízejí výjimečnou úroveň čistoty se zvýšenou vodivostí. Je méně pravděpodobné, že se zlomí (ve srovnání s plným jádrem) nebo že se časem znehodnotí. Stříbro je vynikající vodič a v kombinaci s mědí vysoké čistoty poskytuje působivé elektrické vlastnosti.

B) Dielektrikum: Teflonové dielektrikum FEP (fluorovaný ethylenpropylen) (izolace) je chemicky inertní a má velmi nízkou dielektrickou konstantu v širokém frekvenčním rozsahu. FEP má velmi vysoký stupeň odolnosti proti vzniku trhlin a nízký koeficient tření, což z něj činí výjimečné dielektrikum. FEP je první volbou z hlediska bezpečnosti teplotní i elektrické izolace.

C) Plnivo: Výplň z bavlny byla použita k zajištění vnitřní pevnosti kabelu a snížení mikrofonie. Bavlna má také vynikající dielektrické vlastnosti, nejlepší z pevných materiálů.

D) Omotávka: Před aplikací pružného PVC pláště se k zajištění konstrukce používá papírový obal. Přídavek papíru a bavlny tvoří s PVC nárazník, takže se zachovají výjimečné dielektrické vlastnosti.

E) Plášť: Jako vnější plášť se používá PVC, které poskytuje vysoký stupeň pružnosti a mechanické pevnosti.

Ukončení: Kabel Premier je zakončen na zakázku vyrobenými lisovanými konektory IsoTek audiofilské třídy z pevného OFC s vodiči pozlacenými 24karátovým zlatem. Ty nabízejí nejvyšší kvalitu provedení a jsou méně náchylné k dehtování.

Oficiální stránky výrobce: IsoTek EVO3 Premier

IsoTek EVO3 Premier video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

                                       Motto společnosti  „čisté napájení = čistý zvuk“

Zakladatelem společnost IsoTek je Keith Martin, jehož vize sdílí a respektuje i díky stovkám ocenění z celého světa od kritiků i nadšenců audio video techniky. Vize společnosti je ochránit AV komponenty zákazníků ale primárně poskytnout naprosto čistou energii pro maximální možný výkon a životnost domácích audio-video zařízení. Všechny produkty jsou navrženy UK a vyrobeny v Evropě.

Zpět do obchodu