EVO3 Corvus

Nejvýkonnější verze síťového filtru ze série IsoTek Discovery s rozšířeným počtem odběrných zásuvek, vhodné pro komplexní systém domácího kina i audio zařízení, vč. napájecího kabelu Premier C19/1,5m. 

Varianta
Skladem
Značka: IsoTek
16 990 Kč
Kategorie: Pasivní filtrace
Záruka: 24 měsíců
Počet zásuvek: 9
Typ filtrace: pasivní
Maximální příkon: 3680W
Maximální proud: 16A IEC C20
Ochrana proti nárazům elektrického proudu: do 13,500A
Rozměry filtry: 146,5/45/363 mm
Hmotnost lišty: 2kg
EVO3 Corvus 2
Vystaveno na showroomu

IsoTek Corvus je vytvořen na základě velice dobře hodnoceného modelu Polaris. Síťová lišta je konstruována na stejných technologiích (unikátní topologie Delta fitrace) Lišta je osazena vnitřní kabeláží stříbřenými vlákny z OFC mědi s PTFE dialektriekem navíc rozšířena na 9 zásuvek. Filtr disponuje se napájecí koncovkou C20 (16A) což umožňuje dodat ještě více proudu a poskytnout stabilní výkon i při maximálním zatížení. IsoTek Corvus odstraňuje obecný šum a radiofrekvenční rušení o 30dB. Díky individuálním zapojení zásuvek zabraňuje vzájemné kontaminaci připojených komponentů. Ochranný sekvenční systém IsoTek dosahuje do hodnoty až 13,500A. Lištu lze zatížit do výkonu 3,680W. Lištu Corvus lze snadno připevnit na zeď za váš audiosystémem.

Oficiální stránky výrobce: IsoTek Corvus

 Recenze produktu Hifi-Voice magazín

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

                                       Motto společnosti  „čisté napájení = čistý zvuk“

Zakladatelem společnost IsoTek je Keith Martin, jehož vize sdílí a respektuje i díky stovkám ocenění z celého světa od kritiků i nadšenců audio video techniky. Vize společnosti je ochránit AV komponenty zákazníků ale primárně poskytnout naprosto čistou energii pro maximální možný výkon a životnost domácích audio-video zařízení. Všechny produkty jsou navrženy UK a vyrobeny v Evropě.