HiFiMAN HE 400 SE

KLASIKA S MODERNÍM ŠVIHEM

Hi-fi magnetoplanární sluchátka s otevřenou konstrukcí mušlí. Oblíbená klasika s moderním švihem z nabídky renomovaného výrobce, který v posledním desetiletí redefinoval, jak mají hrát audiofilská sluchátka různých cenových kategorií.

 
Skladem
Značka: HiFiMAN
4 590 Kč –15 % 3 890 Kč
Kategorie: Otevřená sluchátka
Záruka: 24 měsíců
HiFiMAN HE 400 SE
Akce Vánoční výprodej
4 590 Kč –15 %

INOVOVANÝ PRODEJNÍ HIT

 • aktualizovaná verze populárního modelu HE400S
 • planární sluchátka s otevřenou konstrukcí mušlí
 • pokročilý design magnetu dramaticky snižuje turbulenci vlnové difrakce, která zhoršuje integritu zvukových vln
 • snížené zkreslení poskytuje čistý zvukový výstup, který je přesný a má plný rozsah
 • jednoduše zvládnutelné přenosnými zařízeními - zvuk je bohatý a čistý bez potřeby přídavného zesilovače
 • maximální komfort z poslechu díky novému designu hlavového můstku
 • měniče jsou umístěny v novém těle se zvýšenou odolností, které chrání před povětrnostními vlivy
 • součástí balení je i kvalitní oboustranný 3.5mm kabel s 6.35mm adaptérem

 

TECHNICKÉ SPECIFIKACE

 • Typ sluchátek: drátová, otevřená, kolem uší
 • Impedance: 25 Ohm
 • Frekvenční odezva: 20Hz - 20kHz
 • Citlivost: 91 dB
 • Hmotnost: 390g

 

PROČ PLANÁRNÍ SLUCHÁTKA?

Tradiční dynamická sluchátka využívají vodiče, které vibrují v omezených oblastech membrány, takže velká část membrány není poháněna na plnou kapacitu. Planární sluchátka mají naopak vodivé vrstvy, které pokrývají téměř celou membránu, což má za následek výrazně nižší zkreslení než u běžných dynamických sluchátek.

Na rozdíl od zvukových vln vytvořených konvenčním magnetem umožňuje speciální tvar neviditelných magnetů průchod zvukových vln přes magnety bez vytvoření zkreslení. Pokročilý design magnetu HIFIMAN je akusticky transparentní a dramaticky snižuje turbulenci vlnové difrakce, která zhoršuje integritu zvukových vln. Snížené zkreslení poskytuje čistý zvukový výstup, který je přesný a má plný rozsah.

 

POHODLNÉ A SNADNO OVLADATELNÉ PŘENOSNÝMI ZAŘÍZENÍMI 

Díky vysoké citlivosti HE400SE se perfektně hodí pro zdroje nízkého napětí, včetně smartphonů a tabletů. Zvuk je bohatý a čistý bez potřeby přídavného zesilovače. Díky novému designu hlavového mostu, který je nastavitelný a odlehčený, zůstávají sluchátka HE400se pohodlná po celé hodiny, a to i v příliš teplém počasí. Měniče sluchátek jsou chráněny nově navrženým pouzdrem se zvýšenou odolností, které chrání před povětrnostními vlivy.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Značka HIFIMAN, která byla založena v roce 2005 dr. Fangem Bianem, je široce uznávána jako jedna z předních značek v oblasti vysoce výkonných sluchátek a přenosných zařízení k přehrávání zvuku. Její pověst významného průkopníka a inovátora se projevuje i tím, že značka získala nadšené přijetí v mainstreamových médiích, jakými jsou časopisy Time, Forbes a Daily Mirror. Výrobní řada značky HIFIMAN zahrnuje hi-fi sluchátka, hudební přehrávače a sluchátkové zesilovače třídy high-end.
Značka HIFIMAN má hlavní podíl na vývoji celosvětově nejvyspělejší technologie magnetoplanárních měničů, jakož i prvního přenosného hudebního přehrávače, který skutečně splňuje požadavky na zařazení do kategorie hi-fi a který získal stejně příznivý ohlas u kritiků i u audiofilů
Vynikající pověst značky HIFIMAN dosáhla nových výšin v roce 2015, kdy byla uvedena na trh nová vlaková loď značky v podobě magneto-planárních sluchátek HE1000. Mezi její průkopnické konstrukční prvky patří membrána s nanometrickou tloušťkou, patentovaný systém "Window Shade" a asymetrický magnetický obvod. Navzdory těmto dosaženým úspěchům představuje snaha o hledání stále vyšší kvality zvuku pro značku HIFIMAN nikdy nekončící výzvu, ztělesněnou v aktuálních produktech.