HIFIMAN HE 400 SE

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: HiFiMAN
2 990 Kč
Kategorie: Otevřená sluchátka
Záruka: 0 měsíce
HIFIMAN HE 400 SE
můžete vidět na showroomu
HIFIMAN HE 400 SE

Planární sluchátka s otevřenou konstrukcí mušlí

Oblíbená klasika s moderním švihem.
HIFIMAN HE 400 SE

Čistý zvuk a pohodlný poslech

Aktualizovaná verze populárních sluchátek HE400S přináší pokročilý design magnetu, který výrazně snižuje zkreslení a zlepšuje integritu zvukových vln. Díky tomu poskytují čistý zvukový výstup s plným rozsahem, který lze snadno ovládat pomocí přenosných zařízení.

Inovativní design a flexibilní připojení

Nový design hlavového můstku zvyšuje pohodlí poslechu, zatímco měniče jsou umístěny v těle se zvýšenou odolností, což chrání sluchátka před povětrnostními vlivy. Součástí balení je i kvalitní oboustranný 3.5mm kabel s 6.35mm adaptérem, což zajišťuje flexibilitu při připojení k různým zařízením.

HIFIMAN HE 400 SE

Co to jsou planární sluchátka?

HIFIMAN HE 400 SE

V čem je výhoda?

Dynamická sluchátka využívají vodiče, které vibrují v omezených oblastech membrány, takže velká část membrány není poháněna na plnou kapacitu. Naopak, planární sluchátka mají vodivé vrstvy, které pokrývají téměř celou membránu, což má za následek výrazně nižší zkreslení než u běžných dynamických sluchátek.

Akusticky neviditelný magnet

Magnetický Design HIFIMAN

Na rozdíl od zvukových vin vytvořených konvenčním magnetem umožňuje speciální tvar neviditelných magnetů průchod zvukových vln přes magnety bez vytváření zkreslení.

Pokročilý design magnetů HIFIMAN je akusticky transparentní a dramaticky snižuje turbulenci vlnové difrakce, která zhoršuje integritu zvukových vln. Snížené zkreslení poskytuje čistý zvukový výstup, který je přesný a má plný rozsah.

HIFIMAN HE 400 SE

Maximální komfort během poslechu

HIFIMAN HE 400 SE

Pohodlí a odolnost

Díky novému designu nastavitelného a lehkého hlavového mostu zůstávají sluchátka HE400se pohodlná i po několik hodin, i v příliš teplém počasí. Měniče sluchátek jsou chráněny nově navrženým pouzdrem s zvýšenou odolností, které je chrání před povětrnostními vlivy.

Odolné konektory

Oboustranný vysokokapacitní kabel 3,5 mm s adaptérem na 6,35 mm pro zajištění maximální kompatibility s širokou škálou zařízení.

HIFIMAN HE 400 SE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

O značce HiFiMAN

Značka HIFIMAN, která byla založena v roce 2005 dr. Fangem Bianem, je široce uznávána jako jedna z předních značek v oblasti vysoce výkonných sluchátek a přenosných zařízení k přehrávání zvuku. Její pověst významného průkopníka a inovátora se projevuje i tím, že značka získala nadšené přijetí v mainstreamových médiích, jakými jsou časopisy Time, Forbes a Daily Mirror. Výrobní řada značky HIFIMAN zahrnuje hi-fi sluchátka, hudební přehrávače a sluchátkové zesilovače třídy high-end.
Produkty HiFiMAN

HiFiMAN final

Leader v oboru

Značka HIFIMAN má hlavní podíl na vývoji celosvětově nejvyspělejší technologie magnetoplanárních měničů, jakož i prvního přenosného hudebního přehrávače, který skutečně splňuje požadavky na zařazení do kategorie hi-fi a který získal stejně příznivý ohlas u kritiků i u audiofilů. Vynikající pověst značky HIFIMAN dosáhla nových výšin v roce 2015, kdy byla uvedena na trh nová vlaková loď značky v podobě magneto-planárních sluchátek HE1000. Mezi její průkopnické konstrukční prvky patří membrána s nanometrickou tloušťkou, patentovaný systém "Window Shade" a asymetrický magnetický obvod. Navzdory těmto dosaženým úspěchům představuje snaha o hledání stále vyšší kvality zvuku pro značku HIFIMAN nikdy nekončící výzvu, ztělesněnou v aktuálních produktech.

Proč si vybrat HiFiMAN

HiFiMAN final

Kvalitní zvukový výkon

Jedny z nejkvalitnějších sluchátek na trhu.
HiFiMAN final

Vysoká citlivost

Autentický zvukový přednes s minimálním zkreslením.
HiFiMAN final

Kvalitní materiály

Luxusní materiály, precizní provedení i nezaměnitelný design.
HiFiMAN final

Technologická inovace

Špičková high-end sluchátka
 
Zpět do obchodu