Sonos Sonance venkovní reproduktor

Získejte plný a detailní zvuk na zahradě, nebo na terase po celý rok s párem venkovních pasivních reproduktorů. Například společně s Amp pro bezkonkurenční zážitek ze systemu Sonos, včetně nekonečných možností poslechu ve vašem domácím multi-roomu.

Prodáváno jako pár. Pasivní reproduktory vyžadují k produkci zvuku zesilovač.

Skladem
Značka: SONOS
24 990 Kč 12 495 Kč / 1 ks
Kategorie: Outdoor
? Váha: 3.995 kg
Rozměr: 329.2 x 191 x 199 mm
? V balení: 2 kusy

Sonos Architectural powered by Amp

Za účelem skvělého zvuku a zážitku see Sonos a Sonance spojily na kolekci pasivních architektonických reproduktorů optimalizovaných pro Sonos Amp.

Pasivní reproduktory vyžadují zesilovač.

Vodotěsné

Sonance outdoor eproduktory jsou navrženy tak, aby odolávaly vlhkosti, vodě, slané vodě, teplu, UV záření a mrazu.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Sonos je Americká firma z Kalifornie, založená v roce 2001 čtveřicí John MacFarlane, Craig Shelburne, Tom Cullen, and Trung Mai.

Dnes Sonos známe především jako firmu poskytující zvukový zážitek a hlavně jako průkopníky v bezdrátových reproduktorech pro více místností pod pojmem multiroom. Sonos umožňuje posluchačům bez námahy užít si to, co chtějí, jak chtějí a kde chtějíDíky skvělému zvuku, prvotřídnímu designu a snadno použitelným produktům, které spolu jednoduše spolupracují. 

Sonos spolupracuje s více než 100 partnery jako Tidal, Deezer, Spotify, Amazon Music, Apple Music. A hlasovými asistenty Amazon Alexa, Siri od Apple, nebo Google Asistent. Seznam všech služeb si můžete prohlédnout zde.