NAD HTR 10

Dálkový ovladač HTR 10 je navržen tak, aby splňoval současné i budoucí potřeby domácí zábavy díky klíčovým funkcím, jako je průchozí hlasitost, IR učení, makro, přímý přístup ke zdroji a nastavení hlasitosti kanálů.NAD HTR 10 je připraven k ovládání kompatibilních komponent NAD ihned po vybalení z krabice.

Na centrálním skladu (můžete mít následující den)
Značka: NAD Electronics
3 250 Kč
Kategorie: Ovladače
Záruka: 0 měsíce
NAD HTR 10
Novinka

HTR 10 Dálkový ovladač

Dálkový ovladač HTR 10 je navržen tak, aby vyhovoval současným i budoucím potřebám domácí zábavy, a nabízí klíčové funkce, jako je průchozí hlasitost, IR učení, makro, přímý přístup ke zdroji a nastavení hlasitosti kanálů. Kurzorová část ovladače HTR 10 je navržena s okolními tlačítky, která umožňují efektivnější navigaci. Jako reakce na požadavek na nastavení kanálů v rámci designu kina Atmos bylo přidáno tlačítko umožňující nastavení hlasitosti výškových kanálů.

HTR 10 bude koncem roku 2022 sloužit jako dálkové ovládání pro všechny přijímače T 778 a bude k dispozici i samostatně pro obsluhu předchozích starších modelů přijímačů.

Souhrn funkcí

  • Ovládání až 5 zařízení
  • Předprogramováno se všemi dálkovými příkazy NAD
  • Funkce učení - naučí se až 220 příkazů
  • Makro operace - naprogramuje až 48 maker, každé s 64 příkazy
  • Punch Through Operations - umožňuje snadný přístup k běžně používaným funkcím bez nutnosti opětovného výběru zařízení
  • Podsvícení (s nastavitelným časovým limitem) - pro snadné ovládání za zhoršených světelných podmínek
  • Možnost generování infračervených signálů s nosnou frekvencí až 500 kHz


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Britská značka NAD byla založena v roce 1972 s cílem zaplnit mezeru mezi výrobci špičkových a drahých produktů pro audiofily a spotřební elektronikou. Značka, jejíž zakladatelé byli přesvědčeni, že kvalitní zvuk by měl být dostupný širšímu publiku, se proslavila jedinečným poměrem ceny a výkonu a její model 3020 se stal nejprodávanějším integrovaným zesilovačem všech dob. V současnosti spadá NAD pod kanadskou společnost Lenbrook International.

 

Zpět do obchodu