NAD C700 V2

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: NAD Electronics
39 990 Kč
Kategorie: Integrované zesilovače
Záruka: 2 roky
Konektivita: WiFi, Gigabit Ethernet, obousměrný Qualcomm aptX HD Bluetooth
Hmotnost: 4.8 kg
Frekvenční odezva: 20 Hz – 20 kHz
Rozměry: Š: 21,8 cm, V: 9,6 cm, H: 26,6 cm
Vstupy: 1 x digitální koaxiální, 1 x phono MM stereo vstup pro gramofon, 1 x stereo linkový RCA, 1 x digitální optický TOSLINK, 1 x HDMI eARC, 1 x USB-A, 1 x USB-B mini (pouze pro servisní účely), 1 x Gigabit Ethernet RJ45, 1 x IR 3.5 mm jack
Výkon zesilovače: 2 x 80 W do 8/4 ohmů (trvalý), 2 x 100 W do 8 ohmů (dynamický), 2 x 125 W do 4 ohmů (dynamický)
Výstupy: 1 x výstup pro reproduktory, 1 x stereo RCA výstup předzesilovače, 1 x RCA výstup pro subwoofer, 1 x 12 V trigger 3.5 mm jack
Bitová hloubka: 32 bit
Vzorkovací frekvence: 384 kHz
Třída zesilovače: D
NAD C700 V2
Novinka

Legendární amplifikace NAD, nabitá moderními funkcemi. Kompaktní a elegantní zesilovač NAD C 700 V2 z řady Classic je ideálním řešením pro dobu streamování. Přidejte reproduktory a vytvořte luxusní stereo systém pro hudbu, nebo připojte subwoofer a bezdrátové zadní kanály pro pohlcující domácí kino s podporou Dolby Digital. Tato malá, ale výkonná krabička pojme všechny potřeby moderního audio systému.

NAD C700 V2

MALÉ TĚLO, VELKÝ VÝKON

Legendární amplifikace NAD rozezní vaše reproduktory se vzrušující dynamikou. Osvědčené koncové stupně HybridDigital s poctivými 80 watty na kanál byly doplněny novým DA převodníkem ESS Sabre 9028 z nejvyšší řady Masters. Díky tomu si užijete přesnou zvukovou scénu a bezkonkurenční čistotu.

STREAMING VE VYSOKÉM ROZLIŠENÍ

Součástí zesilovače je prvotřídní síťový streamer založený na platformě BluOS. Poskytuje přístup k téměř vší hudbě, která kdy byla nahrána, a to v rozlišení až 24 bitů / 192 kHz. Intuitivní aplikace v češtině vám umožní přehrávat hudbu a ovládat zesilovač jednoduše, z pohodlí vašeho mobilu, tabletu nebo počítače.

NAD C700 V2
NAD C700 V2

KOMPLETNÍ AUDIO SYSTÉM V KOSTCE

C 700 V2 pojme všechny zdroje moderního audio systému – jak digitální, tak analogové. Připojte gramofon s MM přenoskou, doplňte CD přehrávač, nebo spojte zesilovač s vaší TV pomocí moderního HDMI eARC. Součástí je také subwooferový výstup pro vytvoření 2.1 kanálového systému s vylepšenými basy.

PROSTOROVÝ ZVUK DOLBY DIGITAL

Kromě subwooferu můžete do své sestavy přidat také dvojici bezdrátových BluOS reproduktorů, díky čemuž získáte plnohodnotný 4.1 kanálový systém domácího kina s podporou Dolby Digital. V kombinaci s HDMI eARC pro připojení k TV se tak jedná o nejjednodušší způsob, jak si užít pohlcující prostorový zvuk v audiofilské kvalitě.

KOREKCE AKUSTIKY DIRAC LIVE

Dirac Live Room Correction umožňuje řešit nejslabší článek každého audio systému: samotnou poslechovou místnost. Pomocí doplňkového kalibračního mikrofonu a licence Dirac(obě k zakoupení samostatně) budete moci naměřit a zkorigovat nedokonalosti jakékoli poslechové místnosti. Výsledkem bude výrazně lepší čistota, tonální přesnost a kresba prostoru.

MODERNÍ ZEVNITŘ I ZVENČÍ

Pevné hliníkové tělo bylo doplněno velkým 5-palcovým HD displejem s rozhraním v češtině. Díky svému elegantnímu a minimalistickému designu, C 700 V2 krásně zapadne do každého interiéru, a to nejen vizuálně, ale také technologicky. NAD nabízí softwarové nástroje, které umožňují integraci do inteligentních domácností a řídicích systémů Control4, Crestron, Elan, RTI a dalších.

NAD C700 V2

Elegance bez kompromisů

 • all-in-one streamovací zesilovač z řady NAD Classic
 • trvalý výkon 80 W do 8/4 ohmů a dynamický výkon až 125 W do 4 ohmů
 • 32-bitový / 384 kHz DA převodník ESS Sabre 9028 z nejvyšší řady Masters
 • zabudovaný BluOS streamer s podporou korekce akustiky místnosti Dirac Live
 • digitální i analogové vstupy včetně vstupu pro gramofon s MM přenoskou
 • moderní HDMI eARC pro připojení k TV a subwooferový výstup pro vylepšení basů
 • možnost vytvoření 4.1 kanálového systému domácího kina s podporou Dolby Digital
 • přehrávání a ovládání pomocí AirPlay 2, Spotify Connect, nebo Tidal Connect
 • široká škála hudebních služeb včetně Spotify, Tidal, Deezer, Qobuz a dalších
 • obousměrný Qualcomm aptX HD Bluetooth pro bezdrátové přehrávání hudby
 • snadné ovládání pomocí aplikace pro iOS, Android, macOS a Windows
 • 5-palcový HD displej s rozhraním v češtině a přibalený IR dálkový ovladač

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Britská značka NAD byla založena v roce 1972 s cílem zaplnit mezeru mezi výrobci špičkových a drahých produktů pro audiofily a spotřební elektronikou. Značka, jejíž zakladatelé byli přesvědčeni, že kvalitní zvuk by měl být dostupný širšímu publiku, se proslavila jedinečným poměrem ceny a výkonu a její model 3020 se stal nejprodávanějším integrovaným zesilovačem všech dob. V současnosti spadá NAD pod kanadskou společnost Lenbrook International.

 

Zpět do obchodu