IsoTek Syncro Uni Active DC

Varianta
Možnosti doručení
Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: IsoTek
14 490 Kč 14 490 Kč 13 990 Kč 13 990 Kč od 13 990 Kč 11 975 Kč bez DPH 11 975 Kč bez DPH 11 562 Kč bez DPH 11 562 Kč bez DPH od 11 562 Kč bez DPH
Kategorie: Pasivní filtrace
EAN: Zvolte variantu

Syncro Uni obsahuje jedinečný systém vyvinutý konstruktérů IsoTek pro potlačení stejnosměrného proudu, která vyvažuje hlavní sinusovou vlnu na vedení s nulovým napětím a dramaticky tak redukuje hučení transformátoru. Tento sofistikovaný produkt lze použít samostatně pro jednu součást nebo v kombinaci s jiným čističem IsoTek jako upgrade a pro zajištění plně vyvážené sinusové vlny ve všech výstupních zásuvkách. Výsledek je vylepšení zvuku celého systém.

Flexibilita zajištěna díky volitelnému výstupu jedné EU shuko zásuvky C14/10A(2300W) nebo C20/16A(3680W.

Oficiální stránky výrobce: IsoTek EVO3 SYNCRO UNI

Recenze magazínu Hifi-Voice

IsoTek EVO3 SYNCRO UNI

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

                                       Motto společnosti  „čisté napájení = čistý zvuk“

Zakladatelem společnost IsoTek je Keith Martin, jehož vize sdílí a respektuje i díky stovkám ocenění z celého světa od kritiků i nadšenců audio video techniky. Vize společnosti je ochránit AV komponenty zákazníků ale primárně poskytnout naprosto čistou energii pro maximální možný výkon a životnost domácích audio-video zařízení. Všechny produkty jsou navrženy UK a vyrobeny v Evropě.