IsoTek EVO3 Titan One

EVO3 Titan One

Single cell samostatná buňka síťového filtru a ochrany s unikátní technologii pro výkonové/integrované zesilovače, subwoofery a aktivní reprosoustavy.

Varianta
Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Značka: IsoTek
46 990 Kč
Kategorie: Pasivní filtrace
Záruka: 24 měsíců
Počet zásuvek: 1x Single vstup ( 1x výstup Neutrik )
Druh filtrace: pasivní
Ochrana proti nárazům elektrického proudu: 112,500A
Maximální příkon: 3680W
Rozměry filtry: 75 /125 / 470mm
Hmotnost filtru: 10 Kg

EVO3 Titan One díky unikátní topologie obvodů Direct-Coupled © jež je převzato z nejvyššího top modelu Super Titanu IsoTek z Ultimate Series, která umožňuje zesilovačům uvolnit dynamičtější rozsah s větší šířkou pásma vynikajícím je upgradem pro vysoko odběrové audio komponenty (až do zátěže 3680W), který výrazně vylepšuje zvukovou scénu. Titan One disponuje jedním specializovaným výstupem, který zajišťuje absolutně čistý proud i nízký odpor. Tento unikátní filtrační systém jedné buňky snižuje šum až o 85dB! Zároveň Titan One funguje jako ochrana proti nárazům elektrického proudu o síle až 112,500A. Filtr lze propojit s ostatními firemními komponenty pomocí link propojení Neutrik pro maximální flexibilitu zapojení. Filtr je dodáván s IsoTek napájecím Premier kabelem s koncovkou C19.

Oficiální stránky výrobce : Isotek Evo3 Titan One

Recenze v magazínu Hifi-Voice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

                                       Motto společnosti  „čisté napájení = čistý zvuk“

Zakladatelem společnost IsoTek je Keith Martin, jehož vize sdílí a respektuje i díky stovkám ocenění z celého světa od kritiků i nadšenců audio video techniky. Vize společnosti je ochránit AV komponenty zákazníků ale primárně poskytnout naprosto čistou energii pro maximální možný výkon a životnost domácích audio-video zařízení. Všechny produkty jsou navrženy UK a vyrobeny v Evropě.