IsoTek EVO3 Initium C13 Power Cable

Prémiový napájecí kabel

EVO3 Initium je nový základní napájecí kabel společnosti IsoTek, který byl navržen tak, aby nabízel vysoce kvalitní výkon za mimořádně příznivou cenu.

Varianta
Možnosti doručení
Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Skladem na showroomu Zvolte variantu
Značka: IsoTek
2 390 Kč 4 290 Kč od 2 390 Kč
Kategorie: Napájecí kabely
Záruka: 2 roky
EVO3 Initium je nový základní napájecí kabel společnosti IsoTek, který byl navržen tak, aby nabízel vysoce kvalitní výkon za mimořádně příznivou cenu. Initium je nutností pro nahrazení všech vašich standardních černých plastových napájecích kabelů, které byly navrženy s ohledem na cenu, nikoliv na kvalitu.

KONSTRUKCE: Vodiče mají paralelní konstrukci s mírným rotačním zkrutem. Tato zavedená technika zůstává první linií obrany proti RFI a EMI.

A) Vodiče: 99,9999% OFC vodiče nabízejí výjimečnou úroveň čistoty se zvýšenou vodivostí. Je méně pravděpodobné, že se časem zlomí nebo znehodnotí.

B) Dielektrikum: PE dielektrikum (izolace) je chemicky inertní a má velmi nízkou dielektrickou konstantu v širokém frekvenčním rozsahu. PE má velmi vysoký stupeň odolnosti proti praskání pod napětím a nízký koeficient tření, což z něj činí výjimečné dielektrikum. PE je dobrou volbou z hlediska bezpečnosti jak teplotní, tak elektrické izolace.

C) Plnivo: Bavlněné plnivo bylo použito k dodání vnitřní pevnosti kabelu a snížení mikrofonie. Bavlna má také vynikající dielektrické vlastnosti, nejlepší z pevných materiálů.

D) Omotávka: Před aplikací pružného PVC pláště se k zajištění konstrukce používá papírový obal. Přídavek papíru a bavlny tvoří s PVC nárazník, takže se zachovají výjimečné dielektrické vlastnosti.

E) Plášť: Jako vnější plášť se používá PVC, které poskytuje vysoký stupeň pružnosti a mechanické pevnosti.

Ukončení: Kabel Initium je ukončen pomocí na míru vyrobených lisovaných konektorů audiofilské třídy IsoTek z pevného OFC. Ty nabízejí dobré výkonnostní vlastnosti.

Oficiální stránky výrobce: IsoTek EVO3 Initium

IsoTek EVO3 Initium video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

                                       Motto společnosti  „čisté napájení = čistý zvuk“

Zakladatelem společnost IsoTek je Keith Martin, jehož vize sdílí a respektuje i díky stovkám ocenění z celého světa od kritiků i nadšenců audio video techniky. Vize společnosti je ochránit AV komponenty zákazníků ale primárně poskytnout naprosto čistou energii pro maximální možný výkon a životnost domácích audio-video zařízení. Všechny produkty jsou navrženy UK a vyrobeny v Evropě.

Zpět do obchodu