Cardas Audio 101 Metráž

Špičkoví americký kabel cardas 101

Cena za 1 metr

Skladem
Značka: Cardas Audio
890 Kč
Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky
13740 101 speaker main.png
Novinka

101 Reproduktor je vybaven dvěma 14 AWG holými měděnými vodiči Cardas, z nichž každý je obtočen kolem malé vzduchové trubičky, která poskytuje výkon nad rámec svého rozměru. Protože používá holou měď, s reproduktorem 101 se snadno pracuje - není potřeba žádný pájecí hrnec.

101 lze použít s krimpovanými nebo pájenými konektory, nebo je lze jen odizolovat a otočit a použít s pěticestnými vazebními sloupky. Prodejce Cardas vám může připravit pár 101 nebo prodávat 101 volně loženou přímo z cívky, kterou si koncový uživatel připraví doma.

Díky stupnici Golden Ratio, vodičům Cardas Crossfield a dielektrikům, které zahrnují vzduchové trubičky, PFA a 100% přírodní bavlnu, je reproduktor 101 hladký a nezatěžující - ideální pro základní a střední systémy, které mají často trochu ostré hrany, zejména s digitálním zdrojovým materiálem.

Cena reproduktoru 101 Speaker umožňuje jeho vícenásobné použití, což jej předurčuje k použití ve vícekanálových AV systémech.

Reproduktor 101 je k dispozici s továrními koncovkami (na obrázku vlevo s banánky) nebo ve velkém množství pro kutily. K dispozici je několik sad, z nichž každá obsahuje 20 stop reproduktoru 101 spolu s konektory a smršťovačkou.

Oficiální stránka výrobce: Cardas Audio 101

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Od roku 1987 vyrábí společnost Cardas Audio prémiové audio kabely a komponenty. George Cardas založil společnost s cílem zdokonalit audio kabely pomocí ultračistých materiálů, inovativních technik řízení rezonance Golden Ratio a jedinečných řešení problémů přenosových linek. Legendární spoje a řemeslné zpracování společnosti Cardas odrážejí Georgeovu snahu o dokonalost.

Vyrábíme širokou škálu reproduktorových, propojovacích, digitálních, napájecích a sluchátkových kabelů, které jsou všechny vyráběny v USA z vlastní patentované mědi a zakončovány v naší továrně talentovaným týmem terminátorů.

Nabízíme také volně ložené kabely, šasi vodiče v mnoha dimenzích a vysoce kvalitní konektory pro jiné výrobce a kutily. Vyrábíme také vlastní pájku a tavidlo.

Vyrábíme ultračisté měděné a stříbrné dráty, které se používají v celém našem odvětví a ve vědeckých aplikacích v laboratořích po celém světě. Nabízíme také vlastní pájku (Quad Eutectic) a vlastní kalafunové pájecí tavidlo.

Naše logo Nautilus je úžasné a dáváme ho na trička, bundy, cestovní hrnky a nejrůznější další věci, které najdete pod odkazem "Merchandise" v menu vlevo.

Společnost Cardas Audio se nachází ve městě Bandon ve státě Oregon a zůstává rodinným podnikem, kde George navrhuje výrobky a jeho nejmladší dcera Angela vede společnost.