Cardas Audio

Webová stránka značky: Cardas Audio

Od roku 1987 vyrábí společnost Cardas Audio prémiové audio kabely a komponenty. George Cardas založil společnost s cílem zdokonalit audio kabely pomocí ultračistých materiálů, inovativních technik řízení rezonance Golden Ratio a jedinečných řešení problémů přenosových linek. Legendární spoje a řemeslné zpracování společnosti Cardas odrážejí Georgeovu snahu o dokonalost.

Vyrábíme širokou škálu reproduktorových, propojovacích, digitálních, napájecích a sluchátkových kabelů, které jsou všechny vyráběny v USA z vlastní patentované mědi a zakončovány v naší továrně talentovaným týmem terminátorů.

Nabízíme také volně ložené kabely, šasi vodiče v mnoha dimenzích a vysoce kvalitní konektory pro jiné výrobce a kutily. Vyrábíme také vlastní pájku a tavidlo.

Vyrábíme ultračisté měděné a stříbrné dráty, které se používají v celém našem odvětví a ve vědeckých aplikacích v laboratořích po celém světě. Nabízíme také vlastní pájku (Quad Eutectic) a vlastní kalafunové pájecí tavidlo.

Naše logo Nautilus je úžasné a dáváme ho na trička, bundy, cestovní hrnky a nejrůznější další věci, které najdete pod odkazem "Merchandise" v menu vlevo.

Společnost Cardas Audio se nachází ve městě Bandon ve státě Oregon a zůstává rodinným podnikem, kde George navrhuje výrobky a jeho nejmladší dcera Angela vede společnost.

Cena

8907150
18907150
13740 101 speaker main.png
Cardas Audio 101 Metráž
Skladem na showroomu
890 Kč
13782
101 speaker main
Cardas Audio 101
Na objednávku - termín upřesníme
od 7 150 Kč
13740/2 M
2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Zpět do obchodu