Cardas Audio

Webová stránka značky: Cardas Audio

Od roku 1987 vyrábí společnost Cardas Audio prémiové audio kabely a komponenty. George Cardas založil společnost s cílem zdokonalit audio kabely pomocí ultračistých materiálů, inovativních technik řízení rezonance Golden Ratio a jedinečných řešení problémů přenosových linek. Legendární spoje a řemeslné zpracování společnosti Cardas odrážejí Georgeovu snahu o dokonalost.

Vyrábíme širokou škálu reproduktorových, propojovacích, digitálních, napájecích a sluchátkových kabelů, které jsou všechny vyráběny v USA z vlastní patentované mědi a zakončovány v naší továrně talentovaným týmem terminátorů.

Nabízíme také volně ložené kabely, šasi vodiče v mnoha dimenzích a vysoce kvalitní konektory pro jiné výrobce a kutily. Vyrábíme také vlastní pájku a tavidlo.

Vyrábíme ultračisté měděné a stříbrné dráty, které se používají v celém našem odvětví a ve vědeckých aplikacích v laboratořích po celém světě. Nabízíme také vlastní pájku (Quad Eutectic) a vlastní kalafunové pájecí tavidlo.

Naše logo Nautilus je úžasné a dáváme ho na trička, bundy, cestovní hrnky a nejrůznější další věci, které najdete pod odkazem "Merchandise" v menu vlevo.

Společnost Cardas Audio se nachází ve městě Bandon ve státě Oregon a zůstává rodinným podnikem, kde George navrhuje výrobky a jeho nejmladší dcera Angela vede společnost.

Cena

8908290
18908290
13740 101 speaker main.png
890 Kč
13782
101 speaker main
Cardas Audio 101
Na objednávku - termín upřesníme
od 8 290 Kč
13740/2-5
2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Zpět do obchodu