Nordost QV2

QVIBE, Qv2 je síťový harmonizér, který je navržen tak, aby zlepšil hudební výkon a kvalitu obrazu jakéhokoli audio nebo video systému a poskytl snadno prokazatelné výhody za neuvěřitelně dostupnou cenu. Lze jej použít jako "samostatný" produkt nebo jako doplněk celého systému QRT včetně jednotek QBASE-Mark II, Qx4, Qx2 a Qk1.

Na objednávku
Značka: Nordost
9 490 Kč
Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky
Nordost QV2 and QK1 EU
Novinka

Qv2 pracuje přímo na střídavém vedení a zavádí pečlivě vypočítaný rozsah pulzních frekvencí, taktovaných z původního 50 nebo 60Hz průběhu. Výsledkem je pokles šumové hladiny s úměrným zvýšením hloubky, rozměrnosti a přítomnosti obrazu, což výrazně zvyšuje realističnost hudebního i vizuálního výkonu.

Stejně jako u ostatních produktů QRT se výhody kumulují a Qv2 jsou ještě působivější při hromadném použití. Kompaktní, "plug-top" konstrukce mechanicky vyladěného pouzdra Qv2 umožňuje jeho zasunutí do libovolné volné zásuvky na střídavém vedení vašeho systému - ačkoli přidání přímo do QBASE-Mark II maximalizuje výhody.

Jednotky Qv2 jsou k dispozici v konfiguraci pro USA (NEMA), EU (Schuko) nebo AUS a jsou kompatibilní s napájecími zdroji 50/60 Hz 100 - 240 V. Pro použití jednotky Qv2 na jiných trzích však lze použít standardní adaptéry. Qv2 je uložen v mechanicky vyladěném pouzdře z uhlíkových vláken a má vysoce kvalitní pozlacené připojovací kolíky.

 

- Pracuje přímo na střídavém vedení a aktivně zavádí přesný rozsah pulzních frekvencí.
- Zvyšuje hloubku a realističnost hudebního výkonu.
- Nižší vnímaný šum na pozadí.
- Hlubší, rozměrnější a živější obraz na AV systémech.
- Mechanicky vyladěné tělo z uhlíkových vláken
- Pozlacený konektor NEMA nebo Schuko

Oficiální stránky výrobce: Nordost QV2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: