Nordost QK1

QKOIL QK1 AC Enhancer využívá zátěžovou rezonanční cívku (LRC) k vytvoření pasivního elektronického pole, které má příznivý zvukový účinek na střídavý proud.

 

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: Nordost
6 790 Kč
Kategorie: Síťová filtrace
Záruka: 2 roky

Stejně jako QV2, i QKOIL poskytuje zásadní řešení problémů s kvalitou střídavého proudu a audio/video výkonem, ale na rozdíl od QVIBE toho nový QK1 dosahuje použitím LRC vybaveného patentovanou technologií Micro Mono-Filament společnosti Nordost. Použití naší technologie MMF v zatěžovací aplikaci zabraňuje časovému zpoždění a zkreslení přenášeného signálu, čímž se střídavý proud o to více blíží požadovanému "stavu bez zkreslení". Senzorické výsledky: zlepšení podtónů a tempa hudby, stejně jako větší ostrost, hloubka a zaostření vizuálních kvalit.

QKOIL je základním produktem řady QRT, rodiny modulárních, nerušivých inovací, které přinášejí měřitelná zvuková vylepšení a poskytují napájení puristickým způsobem. Stejně jako u ostatních produktů QRT se výhody kumulují a QK1 jsou ještě působivější při kolektivní aplikaci. Lze je použít jako "samostatný" produkt nebo jako doplněk kompletního systému QRT s jednotkami QBASE-Mark II, QX4, QX2 a zejména QV2.

QK1 je uložen v mechanicky vyladěném těle z uhlíkových vláken a vybaven konektorem US (NEMA), EU (Schuko) nebo AUS. Je kompatibilní s napětím od 110 V do 240 V a v případě potřeby jej lze používat s adaptérem pro Velkou Británii. Zapojte QKOIL do libovolné volné zásuvky na střídavé síti vašeho systému a na vlastní kůži si vyzkoušejte překvapivý, ale nesporný účinek, který bude mít na vaše A/V komponenty.

 

- Generuje pasivní elektronické pole
- Umožňuje větší muzikálnost a zlepšuje tonální vyváženost
- Zvyšuje čistotu obrazu, včetně ostrosti, hloubky a ostrosti
- Snižuje hladinu šumu
- Zatíží rezonanční cívku pomocí patentované technologie Micro Mono-Filament
- Mechanicky vyladěné tělo z uhlíkových vláken

 

Oficiální stránky výrobce: Nordost QK1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu