Nordost System Solution / Set-up & Tunning DISC

Zařízení pro plnohodnotné seřízení, nastavení, umístění, zahoření vašeho audio systému + speciálně vybrané hudební ukázky.

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: Nordost
990 Kč
Kategorie: Příslušenství
Záruka: 24 měsíců

Systémové řešení Nordost je neocenitelný nástroj pro instalaci, údržbu a jemné doladění jakéhokoli hifi audio systému. Uspořádání nového systému je pečlivý a náročný úkol i pro ty nejzkušenější audiofily. Nyní, s touto nově vylepšenou, dvoudiskovou sadou, budete mít jedinečnou kombinaci diagnostických stop, kalibračních nástrojů a pomůcek pro úpravu systému, které pomohou odemknout plný potenciál vašeho zvukového systému.

Disky System Solution Set-up & Tuning Discs zahrnují skladby, které sahají od jednoduchých, jako jsou kontroly kanálů a růžový a bílý šum, až po složitější a neobvyklé LEDR stopy, časované frekvenční rozmítání a opakované údery bicích. Naši zvukaři začlenili speciálně navržené stopy, aby usnadnily umístění reproduktorů v plném rozsahu a integraci subwooferů, a dokonce zahrnuli řadu užitečných funkcí „systémové služby“. Tyto funkce zahrnují demagnetizaci a vypalování signálových stop, což jsou oba základní předpoklady pro jemné doladění vašeho stávajícího nastavení nebo nových komponent. Každá z těchto užitečných stop je plně vysvětlena a vysvětlena v podrobném návodu, který je součástí každé sady disků.

Nordost s hrdostí říká, že v průběhu let se naše produkty staly nedílnou součástí předních nahrávacích studií po celém světě. To nám dalo příležitost začlenit hudební výběry nahrané pomocí kabelů Nordost jako vzrušující novou funkci na našich nastavovacích discích. Tyto pečlivě vybrané skladby zdůrazňují specifické aspekty výkonu systému a pomohou vám dále prozkoumat jemnosti vašeho nově vyladěného systému. To také znamená, že uživatelé Nordost budou mít možnost zažít výkony spojené s Nordost od začátku do konce!

 

Oficiální stránky výrobce: SYSTEM SOLUTION — SET-UP & TUNING DISCS

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu