Deeptime Spirula Speakers 3

Spirula speakers jsou nádherné "šnekové" designové reproduktory a zároveň první 3D satelitní reproduktory potištěné pískem na světě. Reproduktory jsou vyrobené v omezené produkční sérii 1618 párů.

Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Značka: Deeptime
22 000 Kč
Kategorie: Regálové
Doporučený výkon zesilovače: 60 W (max)
Impedance: 8 Ω
Citlivost: 87 dB
Frekvenční rozsah: 75 Hz – 20 kHz
Rozměr reproduktorů: 208×117×222 mm
Hmotnost reproduktorů: 2.4 kg

Deeptime Spirula Speakers 3 jsou navrženy v "hlemýždím tvaru" tak, aby poskytovaly nejlepší možný zvuk, díky jedinečnému úhlu náklonu posílají zvuk přímo k vám. Šnekové kabinety reproduktorů jsou vyrobeny z ekologických materiálů s perfektní životností a odolností. „Spiruly“ jsou vybaveny vynikajícím 3 ” širokopásmovým měničem s membránou z papíru s bambusovým příměsem poskytující minimální zkreslení. 

 

Oficiální stránky výrobce: Deeptime Spirula Speakers


Enclosure Design: Passive sealed enclosure
Enclosure Material: Silica sand composite developed by DEEPTIME
Full-Range Driver: 3“ bamboo fibre paper cone
Power Handling (RMS): 12 Watts
Power Handling (max): 25 Watts
Frequency Range: 75 Hz – 20 kHz
Nominal impedance: 8 Ohm
Sensitivity 1W/1m: 87 dB
Dimensions (L × W × H): 208 × 117 × 222 mm
Weight: 2.4 kg

Deepime Spirula video

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
RS Avatar autora pochvala 26.2.2021 13:52
Spirula jsem si vyhlédl na veletrhu, pak nějaký čas trvalo, než jsem si je šel koupit. Asi budu jen opakovat, co najdete napsáno jinde. Vzhledem k rozměru byste je pasovali na nějaký šum vyplňující pozadí při práci, ale opak je pravdou. Posuzuji v běžné bytové místnosti 3x6metrů, kterou kvalitním zvukem vyplní dokonale i bez subwooferu. Se subwooferem (asi jakýmkoliv) budete chtít prodat své dosavadní velké bedny (pokud to nejsou zrovna B&W Nautilus...:-) A navíc Spirula vypadají úžasně! Musím poděkovat i personálu prodejny (p. Jiří) v naprosto vstřícném přístupu.
Odpovědět

České designové studio Deeptime představuje jako první na světě komerčně dostupnou audio sestavu vyrobenou z písku. Unikátní limitovaný set reproduktorů Ionic Sound System staví na symbióze netradičního organického designu s inovativním využitím technologie průmyslového 3D tisku. Díky extrémně kvalitnímu zvuku ocení novinku nejen milovníci designu a nových technologií, ale i ti nejnáročnější hudební nadšenci.

Zakladatelé studia, Martin Hřeben a Ondřej Chotovinský, vychází z dlouholetých zkušeností průmyslového designu zejména v automobilovém průmyslu (např. Škoda, McLaren nebo Honda). Do vývoje unikátní audio sestavy se tak promítl důraz na invenční přístup a maximální možnou kvalitu v návrhu i výrobním procesu. “Design pro nás znamená hledání formy, která odpovídá povaze a funkci předmětu a která staví na výhodách nejnovějších technologií. Nechceme jen zkrášlovat standardní řešení. I proto u našich reproduktorů nepoužíváme klasické kvádrové ozvučnice, ale především organické tvary, které jsou navržené tak, aby přispívaly ke kvalitě zvuku” vysvětluje Martin Hřeben. “Inspiraci hledáme především v přírodě. Všechny tvary v přírodním světě mají svojí funkci. Kvádr nebo krabici v ní najdete jen stěží,” dodává Ondřej Chotovinský.

Vznik studia Deeptime a počátek vývoje Ionic Sound System sahá již do roku 2014, kdy Martin Hřeben a Ondřej Chotovinský, ještě pod značkou Akemake, představili první reproduktory na světě vytištěné ze dřevěného kompozitu. Zájem tisku a veřejnosti o tehdejší prototypy motivoval zakladatele studia k hledání materiálů a výrobních procesů, které by umožnily koncepty přetvořit v komerčně dostupný produkt a dotáhnout je k akustické a estetické dokonalosti. Do budoucna designerské duo plánuje obohatit Ionic Sound System o rodinu produktů, která pokryje řadu dalších velikostí, barevných variant a typů povrchových úprav reproduktorů.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení