KEF LS50 Meta

První reproduktory na světě z metamateriálu.

LS50 Meta je vysoce přesný, emocionálně poutavý reproduktor postavený na revoluční akustické technologii. Tento pevný kompaktní reproduktor, navržený kolem 12. generace Uni-Q s řadou Metamaterial Absorption Technology, je schopen dodávat detailní zvuk kdekoli v místnosti.

Varianta
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Značka: KEF
34 980 Kč
Kategorie: Reprosoustavy a reproduktory
Frekvenční rozsah: 47 Hz - 45 kHz
Impedance: 8 Ω (min. 3,5 Ω)
Výška: 30,2 cm
Šířka: 20 cm
Hloubka: 28,05 cm
Hmotnost: 7 800 g
Apple Airplay 2: Ne
Doporučený výkon zesilovače: 40 - 100 W
Spotify Connect: Ne
Tidal Connect: Ne

Výkon. Nejpřesnější a pohlcující zvuk.

Metamaterial Absorption Technology eliminuje 99% vysokofrekvenčního zkreslení pro čistý, přirozený zvuk. 12. generace Uni-Q s řadou MAT pro výjimečnou, akustickou přesnost. Driver Performance Optimization pro lepší zvukový výkon, menší zkreslení a snížené zabarvení. Patentovaný ofsetový flexibilní port pro redukci středního zabarvení s výjimečnou úrovní hloubky a detailů 

 

Design. Pozornost věnována každému detailu.

Optimalizovaný detail pro nejlepší akustický výkon. S vložkami pro upevnění na KEF S2 Floor Stand (dostupné jako samostatná položka)

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

 

Anglický výrobce KEF s více než padesátiletou tradicí má široký sortiment reprosoustav pro náročné i velice náročné posluchače a to jak v klasické podobě (soliterní provedení ozvučnice v různých úpravách), tak i ve vestavných (Ci - Custom installation) reproduktorech pro instalaci do zdi, stropu či připravených nábytkových stěn. V nabídce KEF "Ci" reproduktorů najdete rovněž ozvučení pod označením Ventura určené pro venkovní účely jako např. terasa, bazén, sauna, jachta apod.

 

Vlajková řada The Reference od KEF z jihoanglického Maidstone, ležícího napůl cesty mezi Londýnem a bílými útesy doverskými je již pěkných pár let jednou ze stálic high-endového světa, byť od doby kdy byla tato řada králem celého výrobního programu firmy přibyly fascinující modely jako Muon nebo Blade. Řada Reference je tak high-endem pro ty, kteří stále ještě ctí klasické tvary. Navíc je Reference, v porovnání s většinou dramaticky zdražující konkurence, v dnešním světě vlastně ještě docela dostupnou řadou.