Fyne Audio F500

Kompaktní dvou pásmový model Fyne Audio F500 je regálový reproduktor s koaxiálním měničem postavené na technologii IsoFlare umožňující perfektní stereo přednes typický pro tuto značku.

Varianta
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Značka: Fyne Audio
23 180 Kč 23 180 Kč 21 180 Kč 21 180 Kč od 21 180 Kč
Kategorie: Reprosoustavy a reproduktory
Záruka: 24 měsíců
Doporučený výkon zesilovače: 30- 120W
Citlivost: 89dB
Impedance:
Frekvenční rozsah:: 45Hz-34kHz
Rozměr reproduktorů: 325/200/320mm
Hmotnost reproduktorů: 7,3 kg

Kabinet reproduktoru je konstruován z kvalitního MDF materiálu pokrytý pravou dýhou nebo klavírním lakem. Jako větší modely z řady F500 disponuje reproduktor firemním systémem BassTrax pro rozptýlení basů do celé místnosti, reproduktory se tedy nemusíte bát umístit blíže ke zdi. Reproduktor se hodí nejen pro perfektní stereo poslech ale i jako součást špičkového domácího kina. 

Recenze magazínu Hifi-Voice

Oficiální stránky výrobce: Fyne Audio F500

Fyne Audio F502 video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Ikdyž Fyne Audio ze Skotska je nová značka, během pár let si na trhu dobyla obrovské renomé v podobě mnoho ocenění světových kritiků s pozitivními ohlasy zákazníků snad i díky obrovským zkušenostem z minulých let. Jádro vývojářského týmu tvoří nemalý počet zaměstnanců ze světoznámého výrobce reproduktorů Tannoy v jehož čele stojí Dr.Paul Mills odpovědný za vývoj produktů této značky s více než 30 lety. Právě tento muž nosil mnoho let v hlavě nápady jak posunout zvukové kvality reproduktorů o kus dále, tyto pokrokové technologie naleznete právě v reproduktorech Fyne Audio.