Fyne Audio F501

Model F501 je oblíbený dvou a půl pásmový sloupový reproduktor do menších prostor s koncetrickým měničem IsoFlare poskytující dokonalý zážitek stereo reprodukce.

Varianta
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Značka: Fyne Audio
45 980 Kč 45 980 Kč 41 980 Kč 41 980 Kč od 41 980 Kč
Kategorie: Reprosoustavy a reproduktory
Záruka: 24 měsíců
Doporučený výkon zesilovače: 35-150W
Počet pásem: 2,5
Rozměr reproduktorů: 984 / 200 / 320mm
Hmotnost reproduktorů: 18,9 kg
Frekvenční rozsah: 36Hz-34kHz
Citlivost: 90dB
Impedance:

Prostřední model ze série 500 disponují dvěma středně velkými 15 cm měniči, jež jeden zajišťuje opravdu přesný bass a druhý slouží pro středy v které je umístěn i výškový měnič s titanovou kopulkou. Poctivá ale stále ještě kompaktní konstrukce reproduktorů je vyrobena z MDF materiálu o celkové váze téměř 19 kg. Velkým benefitem tohoto prémiového reproduktoru je systém kontroly basového systému BassTrax, jehož technologie se zdvojenou vnitřní komorou s výdechem dolu, kde jej speciálně vyvinutá kopulka dokáže rozptýlit do 360 stupňů a tím umožňuje jednodušeji umístit reproduktory do poslechové místnosti. Reproduktor je osazen Bi-wire/ Bi-Amp reprosvorkami.

Oficiální stránky výrobce: Fyne Audio F501

Recenze magazínu Hifi-Voice

Fyne Audio F501 video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Ikdyž Fyne Audio ze Skotska je nová značka, během pár let si na trhu dobyla obrovské renomé v podobě mnoho ocenění světových kritiků s pozitivními ohlasy zákazníků snad i díky obrovským zkušenostem z minulých let. Jádro vývojářského týmu tvoří nemalý počet zaměstnanců ze světoznámého výrobce reproduktorů Tannoy v jehož čele stojí Dr.Paul Mills odpovědný za vývoj produktů této značky s více než 30 lety. Právě tento muž nosil mnoho let v hlavě nápady jak posunout zvukové kvality reproduktorů o kus dále, tyto pokrokové technologie naleznete právě v reproduktorech Fyne Audio.