Lyngdorf Cue-100

Designový high-end reproduktor Lyngdorf s průlomovými měniči Purifi, neobvyklou akustickou geometrií a v neposlední řadě nezaměnitelným skandinávským designem. Společně se zesilovačem Lyngdorf si užijete na míru přizpůsobený zvuk díky technologii RoomPerfect™. Vybírat si můžete ze čtyř barevných provedení a pěti volitelných mřížek, díky čemuž zapadne do jakéhokoli interiéru.

Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: Lyngdorf
239 991 Kč
Kategorie: Sloupové
Záruka: 2 roky
Frekvenční rozsah: 35 Hz – 22 kHz
Impedance: 4 ohm
Materiál: dřevo, látka
Hmotnost: 17 kg
Rozměry: H: 33 cm, Š: 35 cm, V: 52 cm
Výkon: 250W
Možnosti umístění: stojan

Špičková designová reprosoustava od společnosti Lyngdorf Audio

Zatímco digitální zesilovače představují DNA společnosti Lyngdorf Audio, reprosoustavy jsou součástí produktové nabídky společnosti od jejího založení. Cue-100 představuje další milník v historii reproduktorů společnosti Lyngdorf Audio. Tato špičková reprosoustava spojuje moderní dánský design s nejnovější a nejlepší reproduktorovou technologií. Cue-100, která se navrhuje a vyrábí v závodě společnosti Lyngdorf Audio ve Skive, v Dánsku, je dokonalou reprosoustavou pro audiofilní nadšence i pro milovníky hudby zaměřené na design.

Lyngdorf Cue-100
Lyngdorf Cue-100

Přelomová technologie Purifi

Dánská společnost Purifi stanovuje nové standardy v technologii reproduktorů vytvářením wooferů s velkým zdvihem, s mimořádně nízkým zkreslením. Produkty Purifi dosahují nejnižšího zkreslení na trhu, nejvyšší čistoty zvuku a celkově nejlepšího naměřeného výkonu. Pro dosažení takového výsledku bylo vyvinuto několik inovativních technologií. Nejznámější je neutrální prostorová geometrie, kde je kruhový profil tvořen střídajícími se hřebeny. Výsledek takového mimořádně nízkého zkreslení je vynikající čistota zvuku a dosud nevídané podrobné rozlišení. Vlastní Air Motion Transformer od společnosti Lyngdorf rozšiřuje tuto úroveň zvukových parametrů do nejvyšších frekvencí.

Design pro pokročilou akustiku a základna z masivu

Jedinečný trojúhelníkový tvar se skládá ze tří zkosených a mírně zaoblených stran vyrobených z 35mm silných, CNC obráběných MDF desek. Tento design redukuje rezonance a interní stojaté vlnění, a současně dodává reproduktoru elegantní vzhled při pohledu z poslechového úhlu. Základna je vyrobena z obrobeného masivu nebo z MDF a ještě dále zvyšuje tuhost. Díky čtyřem různým kombinacím ozvučnice a pěti různým volitelným látkovým potahům od dánské společnosti Gabriel lze reprosoustavu Cue-100 dodat ve 24 různých barevných kombinacích.

Lyngdorf Cue-100
Lyngdorf Cue-100

Dokonale se hodí do místnosti libovolného tvaru nebo velikosti

Použijete-li reprosoustavu Cue-100 spolu se zesilovačem Lyngdorf TDAI nebo multikanálovým procesorem MP, vlastní technologie společnosti RoomPerfect™ akusticky přizpůsobí reprosoustavu Cue-100 místnosti, takže se vždy dosáhne nejlepší možné reprodukce zvuku v dané místnosti. Technologie RoomPerfect™ také poskytuje neobvykle vysoký stupeň svobody z hlediska umístění reproduktorů v místnosti, a splňuje nejpřísnější požadavky na interiérový design i špičkové audio zařízení.

Technologie reprosoustav Purifi

Inženýři ze společnosti Purifi vyvinuli několik inovativních technologií, aby dosáhli co nejnižšího zkreslení, například charakteristickou neutrální prostorovou geometrii, tlakově litý koš přerušující proud, prstenec zajišťující tuhost kužele a čtyřvrstvou hliníkovou kmitací cívku s plátky mědi s proměnným krokem vinutí na sklolaminátové formě.

Lyngdorf Cue-100

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu