Lyngdorf TDAI-1120

2kanálový streamovací zesilovač

Na centrálním skladu (můžete mít následující den)
Značka: Lyngdorf
52 490 Kč –15 % 44 590 Kč
Kategorie: All-in-one zesilovače
Záruka: 2 roky
Streamovací služby: vTuner, Spotify Connect, TIDAL Connect + MQA, Roon Ready, Google Chromecast, Airplay 2, DLNA, USB soubory
Materiál: hliník, matná černá
Hmotnost: 4 kg
Analogový výstup: Stereo RCA
Digitální vstup: 2x coax, 2x optika, HDMI eARC
Připojení: Bluetooth, Wi-FI (802.11 n)
Rozměry: V: 10 cm, H: 26 cm, Š: 30 cm
Výkon: 2x 120W RMS (4Ohm), 2x 60W RMS (8Ohm)
Maximální výstupní proud:: 30A
Analogový vstup: Phono RCA nesymetrický, RCA nesymetrický, XLR Mic (kalibrace)
TDAI1120 frit 1
Akce můžete vidět na showroomu Lyngdorf Days - sleva 15%
52 490 Kč –15 %

Lyngdorf TDAI-1120  

Zesilovač Lyngdorf TDAI-1120 poskytuje maximální flexibilitu. Jeho kompaktní rozměry umožňují snadné umístění kdekoli v domácnosti a rozsáhlá nabídka funkcí nabízí široké možnosti v oblasti streamování. Všechny uživatelsky přívětivé funkce, které můžete požadovat, spojení se světoznámou technologií digitálního zesílení Lyngdorf Audio a patentovaným systémem kompenzace akustiky místnosti RoomPerfect™ zaručí jedinečný zážitek z poslechu.

Po připojení k výstupu HDMI (ARC) v televizoru se zesilovač TDAI-1120 stane nejlepším možným zvukovým systémem pro vaše filmy. Díky funkcím CEC a eARC lip-sync se model TDAI-1120 může perfektně propojit s budoucími modely televizorů a přijímat příkazy k zapnutí a vypnutí a ovládání hlasitosti z dálkového ovladače televizoru.


Nové možnosti streamování

Připojte zesilovač TDAI-1120 k signálu WiFi a užívejte si všechny integrované streamovací služby.

  • Vestavěný modul Chromecast
  • Připojení Spotify® Connect
  • TIDAL Connect včetně dekódování MQA
  • Roon Ready
  • AirPlay2
  • Připojení Bluetooth
  • Internetové rádio (vTuner)
  • Síťové/lokální přehrávání souborů

Model TDAI-1120 akceptuje všechna mediální rozhraní a je považován za pokročilý multimediální přehrávač nejvyšší kvality. Prostřednictvím sítě nebo konektorů USB získáte přístup ke své hudební knihovně díky přehrávači s podporou DLNA/UPnP. Přehrávání lze intuitivně ovládat pomocí smartphonu, tabletu nebo počítače.

Dokonalý zážitek

Zesilovač TDAI-1120 je dodáván se systémem korekce akustiky RoomPerfect™, která poskytuje maximální zážitek z poslechu. Díky systému RoomPerfect™ získáte se zesilovačem TDAI-1120 dokonalý hudební zážitek ve všech obývacích pokojích. Bez nutnosti rozsáhlých akustických úprav získáte hudební systém s optimální kmitočtovou charakteristikou, perfektním vyvážením a správou basové složky, který skvěle integruje reprosoustavy se subwooferem.

Lyngdorf TDAI-1120

Ovládání procesoru TDAI-1120 pomocí aplikace

Aplikace „Lyngdorf Remote“ automaticky vyhledá procesor TDAI-1120 připojený k vaší místní síti a vy budete moci upravovat všechny základní funkce, např. volbu vstupu a nastavení úrovně hlasitosti na svém mobilním zařízení. Vestavěný multimediální přehrávač lze ovládat přímo a získáte tak přístup nejen k hudebním souborům uloženým na jednotkách USB flash připojených k zesilovači Lyngdorf TDAI-1120, ale také budete moci vyhledávat všechny soubory uložené na místních pevných discích. Posunutím doleva a doprava získáte kromě přístupu ke grafice obalu alba také informaci o rozlišení signálu. Aplikace „Lyngdorf Remote“ je k dispozici ke stažení zdarma pro systémy IOS i Android.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu