Paradigm Persona 7F

Vlajková loď z nejvyšší řady světoznámé Kanadské značky Paradigm Persona 7F je třípásmový sloupový reproduktor vyrobený z nejkvalitnějších materiálů s nepokročilejšími technologiemi. Málokterý reproduktor na trhu je schopen podobně realistické stereo reprodukce.

Cena za Barevné provedení Seafood Green 499 990.-

Skladem na showroomu
Značka: Paradigm
390 990 Kč
Kategorie: Sloupové
Záruka: 2 roky
Frekvenční rozsah: 24Hz - 45kHz
Citlivost: 92 dB
Rozměr reproduktorů: 132/ 30 / 52 cm
Doporučený výkon zesilovače: 15-500 W
Hmotnost reproduktorů: 65 kg
Paradigm Persona 7F
můžete vidět na showroomu Poslední kus

Paradigm Persona 7F nabízí nekompromisní řešení pro ty nejnáročnější posluchače. Skloubením prvotřídních materiálů a vyspělé technologie výroby vznikly reproduktory, které Vám nabídnou velice realistický zvukový projev s prakticky nulovým zkreslením. Ostřejší a přitom nenucený a příjemný – tak by se dal popsat zážitek z poslechu této skvělé řady reproduktorů.

 

Oficiální stránky výrobce: Paradigm Persona 7F

Rezence Hi-Fi Voice magazínu

 

Paradigm Persona 7F video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Kanadská značka Paradigm byla založena na okraji Toronta v roce 1982 s cílem vyrábět ryze domácí reproduktorové soustavy světových parametrů navržené ne na základě spekulací, ale podle vědecky podložených poznatků a informací. Firma sídlí stále na okraji ontarijské metropole, dnes ale v obří továrně o rozloze 225 tisíc čtverečních stop vyrábí víc než dvě desítky modelových řad reprosoustav a systémů ozvučení, od těch cenově dostupných až po vrcholnou audiofilskou řadu Persona.

Zpět do obchodu