Accuphase E-800

Nejvyšší model z nabídky integrovaných zesilovačů v nabídce Accuphase. Jeden z nejlepších integrovaných zesilovačů na světě!

Skladem na showroomu
Značka: Accuphase
378 990 Kč
Kategorie: Zesilovače
Záruka: 24 měsíců
Výkon zesilovače: 2x100W/4Ω, 2x50W/8Ω
Třída: A
Damping factor: 1000
S/N (odstup signál/šum): 104 dB
Frekvenční rozsah: 20- 20.000Hz
Rozměry zesilovače š v h: 465/239/502 mm
Hmotnost zesilovače: 36kg
e 800 front close
můžete vidět na showroomu

Toto 36kg těžké „monstrum“ si japonský High-End výrobce nadělil k 50 letému výročí firmy. Zesilovač je prošpikovaný nejlepšími technologiemi, jaké má výrobce momentálně k dispozici. E-800 nabízí damping factor přesahující číslovku 1000 a neuvěřitelný výkon 2x 100W při 4(?) v čisté třídě A. Zesilovač je od základu navržený aby dosahoval perfektních výsledků jako dělené komponenty vysoké cenové kategorie pro nejnáročnější reproduktory. Bohatá konektivita vstupů a výstupů je umocněna třemi symetrickými XLR analogovými vstupy pro nejkvalitnější přenos signálů z externích referenčních zdrojů. Další analogový XLR vstup lze použít jako  koncový stupeň, zesilovač jde tedy použít i jako výkonový. XLR rozhraní nechybí ani na výstupu pro externí výkonový zesilovač. Přístroj lze osadit dvěma volitelným digitálním DAC převodníkem (DAC 50) nebo druhý vstup lze osadit phono kartou (AD-50) pro MM/MC gramofony. Masivní duo reproduktorových terminálů lze využít pro standardní nebo bi-wire zapojení. E-800 má integrovaný sluchátkový výstup i pro náročná špičková sluchátka. 

 

Recenze magazínu Hi-Fi Voice

Oficiální stránky výrobce: Accuphase E-800

Unboxing a review Accuphase E-800

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Accuphase

Vznik této dnes již legendární značky vyrábějící audio komponenty nejvyšší kvality sahá do roku 1972, kdy část inženýrů ze společnosti Kenwood Electronics nebyla spokojena s komerčním zaměřením této firmy a zakládají vlastní firmu Kensonic Laboratory,Inc., působící pod značkou Accuphase. Při desátém výročí byla společnost definitivně přejmenována na Accuphase Laboratory, Inc. Název je odvozen od spojením dvou slov Accurate (přesný) a Phase (fáze) charakterující všechny výrobky této převážně ručně vyrábějících komponentů, které splňují nejpřísnější standardy nejvyšších kvality.

Slogan společnosti Accuphase: Obohaťte svůj život skrz audio technologie

Accuphase
 
Zpět do obchodu