HiFiMAN SHANGRI LA JR SYSTEM

High-end elektrostatická sluchátka se zesilovačem

High-end sluchátkový systém, využívající elektrostatického principu měničů, přičemž k pohonu sluchátek slouží dedikovaný elektronkový zesilovač.

Na objednávku
Značka: HiFiMAN
223 990 Kč 223 990 Kč / 2 ks
Kategorie: Sluchátkové zesilovače
Záruka: 24 měsíců
Frekvenční odezva: 7Hz - 120kHz
Předpětí: 550 - 650V
Rozměry zesilovače: 400 x 265 x 108mm
Hmotnost sluchátek: 374g
Hmotnost zesilovače: 11kg

Výhodná sada elektrostatických sluchátek Hifiman Shangri-la Jr. a zesilovače Hifiman Shangri-la Jr.

Pro extrémně rychlou odezvu a reprodukci od 7 Hz do 120 kHz jsou použity membrány o tloušťce menší než 0,001 mm, pokryté nano-částicemi. Vnější kryty mušlí jsou tvořeny síťkami ze speciální kovové slitiny, pro zajištění zvukové stability a minimálního zkreslení. Tato síťka je tvořena tenkými drátky, z nichž každý má průměr pouze 0,05 mm a je schopna propustit bez zkreslení frekvence až 1 milion Hertzů, čímž je dosaženo absolutní transparentnosti zvuku.

 

Sluchátkový zesilovač používá pro buzení sluchátek elektronky 6SN7, které jsou vždy ručně párovány a dodávají celkovému přednesu příjemně teplý tón. Ovládání hlasitosti je rozděleno do 24 kroků, o úrovní zesílení informuje dvanáct LED na předním panelu. Výjimečný zvuk tohoto sluchátkového řešení podtrhuje elegantní design a použité materiály. Tělo zesilovače je tvořeno kombinací leteckého hliníku a tvrzeného skla na vrchním panelu.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Značka HIFIMAN, která byla založena v roce 2005 dr. Fangem Bianem, je široce uznávána jako jedna z předních značek v oblasti vysoce výkonných sluchátek a přenosných zařízení k přehrávání zvuku. Její pověst významného průkopníka a inovátora se projevuje i tím, že značka získala nadšené přijetí v mainstreamových médiích, jakými jsou časopisy Time, Forbes a Daily Mirror. Výrobní řada značky HIFIMAN zahrnuje hi-fi sluchátka, hudební přehrávače a sluchátkové zesilovače třídy high-end.
Značka HIFIMAN má hlavní podíl na vývoji celosvětově nejvyspělejší technologie magnetoplanárních měničů, jakož i prvního přenosného hudebního přehrávače, který skutečně splňuje požadavky na zařazení do kategorie hi-fi a který získal stejně příznivý ohlas u kritiků i u audiofilů
Vynikající pověst značky HIFIMAN dosáhla nových výšin v roce 2015, kdy byla uvedena na trh nová vlaková loď značky v podobě magneto-planárních sluchátek HE1000. Mezi její průkopnické konstrukční prvky patří membrána s nanometrickou tloušťkou, patentovaný systém "Window Shade" a asymetrický magnetický obvod. Navzdory těmto dosaženým úspěchům představuje snaha o hledání stále vyšší kvality zvuku pro značku HIFIMAN nikdy nekončící výzvu, ztělesněnou v aktuálních produktech.