HiFiMAN SHANGRI LA SR SYSTEM

High-end náhlavní sluchátka se zesilovačem

HiFiMAN představuje přednosti elektrostatického zesilovače pro sluchátka – Shangr-La Sr. Je nejvyšší vlajkovou lodí v této společnosti a definuje tak pravidla i provoz nově vytvořeného zvuku. Tento moderní zvukový systém zahrnuje elektrostatická sluchátka Shangri-La Sr a elektrostatický zesilovač sluchátek Shangri-La Sr. Zesilovač se čtyřmi vakuovými trubicemi a odolnou konstrukcí z hliníkové slitiny pohání sluchátka způsobem, jenž navozuje širokopásmovou odezvu s nízkým zkreslením.

Na objednávku
Značka: HiFiMAN
1 399 990 Kč 1 399 990 Kč / 2 ks
Kategorie: Sluchátkové zesilovače
Záruka: 24 měsíců
Frekvenční odezva: 7Hz - 120kHz
Předpětí: 550 - 650V
Rozměry zesilovače: 437.8 x 458.9 x 335.8mm
Hmotnost sluchátek: 374g
Hmotnost zesilovače: 16kg

Sada elektrostatických sluchátek Hifiman Shangri-la Sr. a zesilovače Hifiman Shangri-la Sr.

Oba dva komponenty jsou kompatibilní tak, aby se vzájemně doplňovaly a řídily svoji činnost. Nesou stejný název. Amplifier má funkci zesilovače a zahrnuje čtyři firemní, na míru navržené a postavené trubky 300B, které pracují jako přímá hnací síla bez kondenzátorů nebo transformátorů mezi trubicemi a příslušnými sluchátky.

Otevřená elektrostatická sluchátka nejvyšší třídy. Extrémně tenká membrána s tloušťkou menší než 0,001 mm potažená nanočásticemi dovoluje dosáhnout velmi vysoké dynamiky a frekvenční odezvy. Ochranné mřížky ze speciální slitiny s tloušťkou drátků jen 50 mikrometrů jsou akusticky neutrální pro frekvence až 1MHz. Sluchátka jsou vyrobena ze špičkových materiálů a jsou velmi lehká a pohodlná. Najlepší kombinovat s elektronkovým zesilovačem Hifiman Shangri-la Sr. vlastní konstrukce se čtyřmi zakázkově vyrobenými elektronkami 300B a 24 stupňovým atenuátorem pro regulaci hlasitosti. Mezi sluchátky a elektronkami není žádný transformátor, takže nedochází ke zkreslení.

 

Kryt zesilovače je vyroben z hliníkové slitiny, užívané v leteckém průmyslu. Je vybaven kontrastním tvrzeným skleněným panelem, osazeným čtyřmi vakuovými trubicemi 6SN7 a čtyřmi trubicemi 300B, vyrobenými na zakázku. Ty umějí zajistit teplý tón a konzistentní výstupní výkon, charakteristický pro uzavřená sluchátka. Netypický design tlumiče na bázi relé Shangri-La užívá ovládání hlasitosti (atenuátor), které se skládá z 24- stupňové úrovně a má kompletně 23 diskrétních rezistorů. Přitom platí, že každá objemová fáze je unikátní a funguje nezávisle. Tak je zajištěn výsledný efekt v podobě čisté zvukové hudební reprodukce. Přepínací zařízení je na zadním panelu a umožňuje snadný výběr stereofonního vstupního vyváženého XLR 3- pin nebo nevyváženého koaxiálního RCA. Zvolený vstup je funkční díky interním obvodům a externě namontovaným trubicím do duálních 5-pinových výstupů pro sluchátka, lze tedy uspořádat současně spojení dvou párů sluchátek Shangri-La Sr. Zesilovač je dán rozměr 438 x 459 x 336 mm a hmotností 16 kg.

 

Sluchátkové nano-ovladače jsou tlustší, než 0,001 mm. Spojují rychlou, přechodnou odezvu, aniž by docházelo k jakémukoli zkreslení. Pouze 50 µm silná síťová mřížka umožňuje průchod zvukových vln pod 1 MHz, protiprachové kryty s nanometrem chrání membrány před ohrožením zvukové integrity. Předpětí 550 - 650 V a ergonomická, lehká konstrukce jsou zárukou perfektního detailního zvukového výstupu.

 

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Značka HIFIMAN, která byla založena v roce 2005 dr. Fangem Bianem, je široce uznávána jako jedna z předních značek v oblasti vysoce výkonných sluchátek a přenosných zařízení k přehrávání zvuku. Její pověst významného průkopníka a inovátora se projevuje i tím, že značka získala nadšené přijetí v mainstreamových médiích, jakými jsou časopisy Time, Forbes a Daily Mirror. Výrobní řada značky HIFIMAN zahrnuje hi-fi sluchátka, hudební přehrávače a sluchátkové zesilovače třídy high-end.
Značka HIFIMAN má hlavní podíl na vývoji celosvětově nejvyspělejší technologie magnetoplanárních měničů, jakož i prvního přenosného hudebního přehrávače, který skutečně splňuje požadavky na zařazení do kategorie hi-fi a který získal stejně příznivý ohlas u kritiků i u audiofilů
Vynikající pověst značky HIFIMAN dosáhla nových výšin v roce 2015, kdy byla uvedena na trh nová vlaková loď značky v podobě magneto-planárních sluchátek HE1000. Mezi její průkopnické konstrukční prvky patří membrána s nanometrickou tloušťkou, patentovaný systém "Window Shade" a asymetrický magnetický obvod. Navzdory těmto dosaženým úspěchům představuje snaha o hledání stále vyšší kvality zvuku pro značku HIFIMAN nikdy nekončící výzvu, ztělesněnou v aktuálních produktech.