Cambridge Audio CXN (V2)

Nejnovější prémiový audio streamer Cambridge Audio se série CX, nese označení CXN V2 vyčnívá ohromující kvalitou zvuku s maximálním detailem, který je ukrytý ve vašich oblíbených nahrávkách at už posloucháte přes pevné úložiště, AirPlay 2 či Chromecast nebo streamovací služby Tidal, Qobuz...

Síťové přehrávače v posledních letech postupně, ale velmi rychle nahrazují tradiční přehrávače optických disků. Firma Cambridge Audio byla jedním z prvních průkopníků, z okruhu klasických Hi-Fi výrobců, který přinesl na trh dostupný a velmi dobře hrající přístroj, určený k přehrávání audio obsahu uloženého nejen na internetu, ale i na vlastním počítači, hard-disku či domácí síti. O tom, že v této oblasti již nasbírala cenné zkušenosti, což není jen záležitost poctivě navrženého hardwaru, ale především také softwaru, svědčí nejen úspěch u zákazníků, ale také řada prestižních ocenění, které získaly jednotlivé modely síťových přehrávačů Cambridge Audio od odborníků, z vyhlášených audio časopisů.

Skladem na showroomu
Značka: Cambridge Audio
32 990 Kč –27 % 23 990 Kč
Kategorie: Streamery, síťové přehrávače
Záruka: 24 měsíců
Typ přehrávače: Audio streamer
D/A převodník: Dual Wolfson WM8740 24-bit DACs
Podporované audio formáty: ALAC, WAV, FLAC, AIFF, DSD (x64), WMA, MP3, AAC, HE AAC, AAC+, OGG Vorbis
Digitální vstupy: S/PDIF Coaxial, TOSLINK Optical, USB B, USB A
Výstupy zesilovače: Analogové XLR, RCA. Digitální Coaxiální, Optický
Ovládací aplikace:: StreamMagic (výrobce), Spotify Connect, TIDAL Connect, Roon
Rozměry přehrávače:: 85 x 430 x 305mm
Hmotnost přehrávače: 3.5kg
Cambridge Audio CXN Front
Akce
32 990 Kč –27 %

Hudební digitální signál je nejprve převzorkován pomocí proprietální, jedinečné technologie ATF2 a poté prostřednictvím duálních D/A převodníků Wolfson WM8740 zpracován. V podstatě veškerý audio signál je přepočítán do formátu s vysokým rozlišením 24bit /384kHz, s použitím polynomické interpolační křivky. Každá skladba tak získá ještě naléhavější detaily a teplé hloubky, takže si budete moci vychutnat jemné nuance, které jste zatím nikdy neslyšeli, v písních, které moc dobře znáte. Technici strávili hodiny u poslechových testů, při dolaďování tohoto přehrávače, což je nejlepší způsob, jak dosáhnout špičkovou zvukovou kvalitu. 

Cílem také bylo, nabídnout přístroj, který umožní přehrát jakoukoli skladbu, z jakéhokoli zařízení. Přehrávač CXN proto nabízí podporu: Tidal, Qobuz, Airplay, internetového rádia, NAS disků/UPnP, asynchronní USB, koaxiální a TOSLINK digitální vstupy, DSD64a AptX Bluetooth. Vše lze ovládat pohodlně a jednoduše přes vyvinutou aplikaci Stream Magic, Tidal Connect či Roon. 

Oficiální stránky výrobce: CXN V2

Cambridge Audio CXN (V2) video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Tato britská společnost, založená v roce 1968, dnes patří k předním světovým výrobcům kvalitní HiFi techniky. Milovníci hudby na celém světě vědí, že Cambridge Audio je synonymem pro vynikající poměr kvality vůči ceně.

Bezkonkurenční kvalita jejich zesilovačů a CD přehrávačů přispěla k obrození globálního zájmu o kvalitní stereofonní poslech. Je až neuvěřitelné, jak kvalitní zvuk tyto dostupné přístroje dokáží předvést. Léty ověřený klasický styl, vynikající zvuk a kvalita zpracování dělá z Cambridge Audio komponentů jedinečnou alternativu.

Zpět do obchodu