KEF KC62

Malý velký subwoofer

Kompaktní aktivní subwoofer s patentovanou technologií Uni-Core™, 6,5" měniči a výkonem 1000W. KEF KC62 je neuvěřitelně kompaktní subwoofer, který poskytuje sílu a kouzlo hlubokých a přesných basů pro neuvěřitelně pohlcující hudební, filmový a herní zážitek.

Skladem Můžete mít následující den Zvolte variantu
Značka: KEF
41 990 Kč
Kategorie: Subwoofery
Záruka: 24 měsíců

Nenechte se oklamat velikostí!

Hluboký a objemný bas už není jen výsadou masivních a nekompaktních subwooferů. Díky velké řadě vlastních nových technologií, jako jsou Uni-CoreTM nebo P-Flex, byl KEF schopen navrhnout nový druh subwooferu nesoucí název KC62. 

KEF_Lifestyle_LS50WirelessII_CarbonBlack_withS2FloorStand_KC62_Gaming

 

Velikost versus výkon

Inovativní technologie Uni-Core nově definuje potřebný prostor pro vysoce výkonné subwoofery, který je potřeba pro hluboké a přesné basy. Díky kreativnímu přístupu a unikátním technologiím se podařilo optimalizovat tradiční “force-cancelling” uspořádání, tedy dva měniče umístěné a pohybující se protisobě. Uni-Core přinásí velký výkon, který je znám z objemných subwoofreů v kompaktním a celo-hlíkovém šasi.

  Uni-Core_cross-section

 

KC62_P-Flex_driver movement video-2  

P-Flex (inspirováno origami)

Další průlomová a patentovaná technologie se nazývá P-Flex. Speciální design závěsu kolem měniče umožňuje měniči se pohybovat bez omezení, čímž se změnší akustický tlak a zlepší výsledný bas. 

 

Chytré snížení zkreslení

Pro nejlepší výsledek je třeba eliminovat i nechtěné zkreslení. Subwoofer KC62 je schopen eliminovat až 75% harmonického zkreslení díky inteligentnímu systému, který pracuje v reálném čase a opravuje zkreslení přímo na cívkách. Toto měření probíhá bez senzorů a je taktéž patentováno jako exkluzivní technologie KEF.

 

Music Integrity Engine

Výkon subwoofer je kontrolován a vylepšen speciálním DSP, které je navrženo přímo v dílnách KEF. DSP pracuje s algoritmy jako je iBX (inteligetní rozšiřování basů) a SmartLimiter, který hlídá ořezávání pásma. 

KEF_Lifestyle_LS50WirelessII_MineralWhite_withS2FloorStand_KC62

 

Výkon, výkon, výkon!

Posledním dílem jsou dva zesilovače pracující v třídě D. Společně vytvářejí výkon 1000W, čímž poskytují neuvěřitelnou úroveň kontroly basu a bezkonkurenční výkon, když je zapotřebí.

 

Klíčové vlastnosti subwooferu:

  • Dvojice 6,5" měničů umístěných proti sobě s Uni-Core technologií
  • Velmi odolná konstrukce P-Flex umístěna kolem měniče
  • Inteligetní technologie proti zkreslení
  • Music Integrity Engine s iBX a detailním ekvalizérem
  • Zesilovače třídy D - 1000W (2 x 500W) 
  • Jednodílná hliníková konstrukce 
  • Všestranný subwoofer vhodný do všech systémů
  • Kompatibilní s bezdrátovou sadou KEF KW1
  • Odkaz na web výrobce: https://eu.kef.com/products/kc62-subwoofer

Recenze magazínu Hi-Fi Voice

Představení KEF KC62

Recenze KEF KC 62 + LS50

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

 

Anglický výrobce KEF s více než padesátiletou tradicí má široký sortiment reprosoustav pro náročné i velice náročné posluchače a to jak v klasické podobě (soliterní provedení ozvučnice v různých úpravách), tak i ve vestavných (Ci - Custom installation) reproduktorech pro instalaci do zdi, stropu či připravených nábytkových stěn. V nabídce KEF "Ci" reproduktorů najdete rovněž ozvučení pod označením Ventura určené pro venkovní účely jako např. terasa, bazén, sauna, jachta apod.

 

Vlajková řada The Reference od KEF z jihoanglického Maidstone, ležícího napůl cesty mezi Londýnem a bílými útesy doverskými je již pěkných pár let jednou ze stálic high-endového světa, byť od doby kdy byla tato řada králem celého výrobního programu firmy přibyly fascinující modely jako Muon nebo Blade. Řada Reference je tak high-endem pro ty, kteří stále ještě ctí klasické tvary. Navíc je Reference, v porovnání s většinou dramaticky zdražující konkurence, v dnešním světě vlastně ještě docela dostupnou řadou.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení