KEF KC62

Malý velký subwoofer

Kompaktní aktivní subwoofer s patentovanou technologií Uni-Core™, 6,5" měniči a výkonem 1000W. KEF KC62 je neuvěřitelně kompaktní subwoofer, který poskytuje sílu a kouzlo hlubokých a přesných basů pro neuvěřitelně pohlcující hudební, filmový a herní zážitek.

Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Zvolte variantu
Značka: KEF
42 990 Kč
Kategorie: Subwoofery
Záruka: 24 měsíců

Nenechte se oklamat velikostí!

Hluboký a objemný bas už není jen výsadou masivních a nekompaktních subwooferů. Díky velké řadě vlastních nových technologií, jako jsou Uni-CoreTM nebo P-Flex, byl KEF schopen navrhnout nový druh subwooferu nesoucí název KC62. 

KEF_Lifestyle_LS50WirelessII_CarbonBlack_withS2FloorStand_KC62_Gaming

Velikost versus výkon

Inovativní technologie Uni-Core nově definuje potřebný prostor pro vysoce výkonné subwoofery, který je potřeba pro hluboké a přesné basy. Díky kreativnímu přístupu a unikátním technologiím se podařilo optimalizovat tradiční “force-cancelling” uspořádání, tedy dva měniče umístěné a pohybující se protisobě. Uni-Core přinásí velký výkon, který je znám z objemných subwoofreů v kompaktním a celo-hlíkovém šasi.

Uni-Core_cross-section

P-Flex (inspirováno origami)

Další průlomová a patentovaná technologie se nazývá P-Flex. Speciální design závěsu kolem měniče umožňuje měniči se pohybovat bez omezení, čímž se změnší akustický tlak a zlepší výsledný bas. 

 KC62_P-Flex_driver movement video-2

Chytré snížení zkreslení

Pro nejlepší výsledek je třeba eliminovat i nechtěné zkreslení. Subwoofer KC62 je schopen eliminovat až 75% harmonického zkreslení díky inteligentnímu systému, který pracuje v reálném čase a opravuje zkreslení přímo na cívkách. Toto měření probíhá bez senzorů a je taktéž patentováno jako exkluzivní technologie KEF.

 

Music Integrity Engine

Výkon subwoofer je kontrolován a vylepšen speciálním DSP, které je navrženo přímo v dílnách KEF. DSP pracuje s algoritmy jako je iBX (inteligetní rozšiřování basů) a SmartLimiter, který hlídá ořezávání pásma. 

KEF_Lifestyle_LS50WirelessII_MineralWhite_withS2FloorStand_KC62

 

Výkon, výkon, výkon!

Posledním dílem jsou dva zesilovače pracující v třídě D. Společně vytvářejí výkon 1000W, čímž poskytují neuvěřitelnou úroveň kontroly basu a bezkonkurenční výkon, když je zapotřebí.

 

Klíčové vlastnosti subwooferu:

  • Dvojice 6,5" měničů umístěných proti sobě s Uni-Core technologií
  • Velmi odolná konstrukce P-Flex umístěna kolem měniče
  • Inteligetní technologie proti zkreslení
  • Music Integrity Engine s iBX a detailním ekvalizérem
  • Zesilovače třídy D - 1000W (2 x 500W) 
  • Jednodílná hliníková konstrukce 
  • Všestranný subwoofer vhodný do všech systémů
  • Kompatibilní s bezdrátovou sadou KEF KW1
  • Odkaz na web výrobce: https://eu.kef.com/products/kc62-subwoofer

Recenze magazínu Hi-Fi Voice

Představení KEF KC62

Recenze KEF KC 62 + LS50

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

Anglický výrobce KEF s více než padesátiletou tradicí má široký sortiment reprosoustav pro náročné i velice náročné posluchače a to jak v klasické podobě (soliterní provedení ozvučnice v různých úpravách), tak i ve vestavných (Ci - Custom installation) reproduktorech pro instalaci do zdi, stropu či připravených nábytkových stěn. V nabídce KEF "Ci" reproduktorů najdete rovněž ozvučení pod označením Ventura určené pro venkovní účely jako např. terasa, bazén, sauna, jachta apod.

 

Vlajková řada The Reference od KEF z jihoanglického Maidstone, ležícího napůl cesty mezi Londýnem a bílými útesy doverskými je již pěkných pár let jednou ze stálic high-endového světa, byť od doby kdy byla tato řada králem celého výrobního programu firmy přibyly fascinující modely jako Muon nebo Blade. Řada Reference je tak high-endem pro ty, kteří stále ještě ctí klasické tvary. Navíc je Reference, v porovnání s většinou dramaticky zdražující konkurence, v dnešním světě vlastně ještě docela dostupnou řadou.

Zpět do obchodu