Cambridge Audio AXR 85

85 W na kanál - ideální pro napájení reproduktorů různých velikostí, perfektní pro středně velké místnosti

Integrovaný FM/AM tuner - s RDS a 15 předvolbami stanic

Vestavěný gramofonový předzesilovač MM - připojte a přehrávejte gramofon, žádné další krabičky nejsou potřeba

Vestavěné rozhraní Bluetooth 5.0 - snadné bezdrátové připojení k chytrým telefonům apod.

Štíhlý elegantní design - klasický hi-fi design se stylovým bílým LED displejem

Analogové vstupy - spousta zadních konektorů pro zdroje zvuku

Konektor pro sluchátka plné velikosti a vstup Aux-In - na předním panelu pro maximální pohodlí

Na centrálním skladu (můžete mít následující den)
Značka: Cambridge Audio
13 990 Kč 13 990 Kč / 1 ks
Kategorie: Tunery
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 8.1 kg
Výstupní výkon: 2x 85 W (8Ω)
Frekvenční odezva: 5Hz - 50 kHz
Vstupní impedance: 47 kΩ
Spotřeba energie v pohotovostním režimu: < 0,5 W
Maximální spotřeba energie: 500W
Bluetooth®: 5.0 A2DP/AVRCP podporující SBC
Tunerová pásma: Evropské AM (522-1629kHz) FM (87,5-108MHz) / americké AM (530-1710kHz) FM (87,5-108MHz)

Příjemný zvuk na prvním místě

 

S výkonem 85 W a tunerem FM/AM je AXR85 přijímač, se kterým je třeba počítat. Vestavěný gramofonový předzesilovač pro snadné připojení gramofonu a Bluetooth pro bezdrátové přehrávání hudby z chytrého telefonu. Schopnosti receiveru AXR85 doplňuje speciální výstup pro subwoofer, který pohání basy, a dvě sady výstupů pro reproduktory. Zatímco spousta zástrček vpředu a vzadu navazuje na toto pohodlí.

Vaše cesta za zvukem

AXR85 je receiver (kombinovaný zesilovač a rádio), zaměřený na poslech hudby a zhodnocení jejího záznamu z různých zdrojů - včetně vlastního integrovaného tuneru. Hi-fi separáty, jako je AXR85, jsou navrženy tak, aby přijímaly signál, zesilovaly jej a vysílaly do vašich reproduktorů. Vyberte si reproduktory podle vlastního vkusu, tento přístroj vám rozhodně nabízí možnosti.

Přímý přenos rádia

Při všech těch řečech o streamování je někdy snadné zapomenout na prosté potěšení z rádia. Zapněte ho a ono prostě funguje. S AXR85 můžete naprogramovat až 15 oblíbených stanic a rychle je načíst, aniž byste museli znovu vyhledávat. Informace o stanicích se díky systému RDS zobrazují na bílém LED displeji s bodovou maticí.

Uvolněte ocelová kola

Vestavěný gramofonový předzesilovač je jedním z mnoha es v rukávu modelu AXR85. Gramofon můžete zapojit přímo do zadních zásuvek bez jakékoli další sady. Kompatibilita s pohyblivými magnety znamená, že funguje s většinou gramofonů - včetně toho vintage, který jste vždycky chtěli oprášit. Brzy budete přehrávat desky, které už máte, a plánovat další nákupy.

Bluetooth - streamování není problém

Díky integrovanému rozhraní Bluetooth 5.0 je přehrávání hudby z telefonu, notebooku nebo jiného kompatibilního zařízení na přehrávači AXR85 velmi snadné. Je to skvělý způsob, jak s vámi mohou přátelé sdílet hudbu, což vám pomůže objevit nová oblíbená alba - dříve, než utratíte za vinylovou kopii.

Připojeno ke zvuku

AXR85 je dobře propojený receiver se třemi páry analogových vstupů RCA, gramofonovou sekcí s pohyblivým magnetem pro gramofon a dvojicí nahrávacích výstupů. Kvalitní Hi-fi reproduktorové vazební sloupky (konektory) pro 2 sady reproduktorů znamenají spolehlivé připojení tlustého kabelu pro autentický zvuk. Nechybí ani výstup pro subwoofer.
Oficiální stránky výrobce: Cambridge Audio

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Tato britská společnost, založená v roce 1968, dnes patří k předním světovým výrobcům kvalitní HiFi techniky. Milovníci hudby na celém světě vědí, že Cambridge Audio je synonymem pro vynikající poměr kvality vůči ceně.

Bezkonkurenční kvalita jejich zesilovačů a CD přehrávačů přispěla k obrození globálního zájmu o kvalitní stereofonní poslech. Je až neuvěřitelné, jak kvalitní zvuk tyto dostupné přístroje dokáží předvést. Léty ověřený klasický styl, vynikající zvuk a kvalita zpracování dělá z Cambridge Audio komponentů jedinečnou alternativu.

Zpět do obchodu