BRAVIA 7 – 65” 4K Ultra HD MiniLED (2024)

Naše dosud nejjasnější obrazovka s rozlišením 4K

Náš prestižní model televizoru Mini LED s dosud nejjasnějším obrazem a rozlišením 4K poskytuje obraz plný bezkonkurenčního jasu a nedostižně nádherných barev. Veškeré akce na tomto televizoru doslova ožívají, neboť jsou dokonale doprovázeny zvukem, a to i díky prvnímu paprskovému výškovému reproduktoru v televizoru na světě. Skutečně nezapomenutelný zážitek jako v kině.

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: SONY
61 990 Kč
Kategorie: Sony
Záruka: 2 roky
Streamovací služby: Netflix, Youtube, O2 TV, Apple TV, Skylink Live TV, Max, Disney+, Canal+, SledovaniTV, Amazon Prime Video
Konektivita: Ethernet, USB, DLNA, DVB–T2, DVB-T, DVB-C, DVB-S, DVB-S2
Hmotnost: 29 kg
Modelový rok: 2024
Obnovovací frekvence: 120 Hz
Rozlišení: 3840 x 2160, 4K UHD
Rozměry: H: 35 cm, Š: 145 cm, V: 86 cm
Uhlopříčka: 65"
HDMI: 4
HDR: HDR10, HLG, Dolby Vision
Herní funkce: VRR, Automatické mapování tónů HDR, Automatický režim obrazu, Kompatibilita PS5
Operační systém: Google TV
Typ panelu: QLED, MiniLED

Obraz

Mimořádný jas, pozoruhodně nádherné barvy

Zvýrazní hloubku a detaily každé scény. Díky mimořádnému jasu a úžasnému kontrastu poskytuje náš televizor skutečně vzrušující obraz, který zajisté všechny pobaví a potěší.

Obrazové funkce


Mimořádný kontrast. Základní technologie profesionálního monitoru.

Přenese vás přímo do děje. Podobně jako základní technologie řízení podsvícení v našich základních monitorech (profesionálních monitorech) i technologie XR Backlight Master Drive přesně řídí lokální stmívání tisíce diod LED pomocí jedinečného algoritmu, aby poskytla skutečně působivý kontrast.


Více než miliarda živých reálných barev

Objevte barvy světa s veškerou vitalitou skutečného života. Naše technologie XR Triluminos Pro™ jich reprodukuje více než miliardu s jemnými rozdíly sytosti a odstínu, které umožňují vytvářet přirozené stíny v každém detailu.

Křišťálově čistý obraz. Vytříbený a reálný.

Znovu objevte detaily. Technologie XR Clear Image využívá vlastní databázi k inteligentnímu převodu vašich oblíbených filmů na rozlišení blízké 4K. K minimalizaci šumu využívá technologie XR Clear Image dělení do zón a dynamickou analýzu snímků.


I akce s rychlým pohybem zůstane plynulá, jasná a zřetelná

Zapomeňte na rozmazaný obraz. Technologie XR Motion Clarity™ analyzuje pohyb v několika snímcích a přesně synchronizuje podsvícení s pohybem na obrazovce, abyste spatřili zřetelný a jasný obraz, a to bez ohledu na rychlost akce.


Bezkonkurenční realizmus díky procesoru XR Processor™

Záruka přesnosti. Procesor XR Processor™ je vybaven systémem rozpoznávání scén, který s bezchybnou přesností detekuje a analyzuje data a poté optimalizuje obraz s cílem dosáhnout maximálního realizmu.Zvuk

Úchvatný dramatický zvuk jako v kině

Pohodlně se usaďte a vychutnejte si rozpínavý zvuk jako v kině. Díky dvěma výkonným bočním reproduktorům, které reprodukují čistý zvuk z obrazovky, si vaše rodina nebo přátelé budou připadat jako v kině.

Zvukové funkce

Zvuk jako v kině, dokonale sladěný s obrazem

Poslouchejte zvuk vycházející přesně z toho správného místa. Nikoli zpod obrazovky, ale zdánlivě přímo z obrazovky samotné. Díky technologii Acoustic Multi-Audio™ jsou obraz a zvuk dokonale sladěny.


Inteligentní zpracování povyšuje běžný stereofonní zvuk na mimořádný 3D prostorový zvuk.

Nechte se pohltit. Naše technologie 3D Surround Upscaling vytváří virtuální prostor shora i ze stran pouze pomocí reproduktorů televizoru. Dokonce i 2kanálový a 5.1kanálový zvuk se promění v pohlcující 5.1.2kanálový zvuk. Navíc podpora technologií Dolby Atmos® a DTS:X® poskytuje nezapomenutelný prostorový zvuk.


Inteligentní zpracování povyšuje běžný stereofonní zvuk na mimořádný 3D prostorový zvuk.

Nechte se pohltit. Naše technologie 3D Surround Upscaling vytváří virtuální prostor shora i ze stran pouze pomocí reproduktorů televizoru. Dokonce i 2kanálový a 5.1kanálový zvuk se promění v pohlcující 5.1.2kanálový zvuk. Navíc podpora technologií Dolby Atmos® a DTS:X® poskytuje nezapomenutelný prostorový zvuk.

Domácí zábava

Systém BRAVIA Theatre promění domov v kino

Zaplňte každý kout místnosti zvukem v kvalitě kina, který pohladí po duši. Spárování televizoru BRAVIA se systémem BRAVIA Theatre poskytne bezkonkurenční audiovizuální zážitek v domácím prostředí s emocemi a vzrušením kina.


Všestranný zvuk jako v kině, který překoná zážitek z běžného virtuálního prostorového zvuku


Jedná se o skutečně revoluční řešení. Naše technologie 360 Spatial Sound Mapping vytváří kromě fyzických reproduktorů také virtuální reproduktory, aby zajistila podobné uspořádání jako v kině, a poskytovala tak stejně kvalitní zábavu v domácím prostředí.

Zvuk přesně odpovídá ději na obrazovce


Zvuk je upraven tak, jako by se jednalo o jeden integrovaný systém reproduktorů. Technologie Acoustic Center Sync umožňuje našim zařízením domácího kina používat televizor BRAVIA jako centrální reproduktor, takže zvuk vychází z obrazovky, a nikoli pouze ze soundbaru.Všestranný zvuk jako v kině, který překoná zážitek z běžného virtuálního prostorového zvuku


Jedná se o skutečně revoluční řešení. Naše technologie 360 Spatial Sound Mapping vytváří kromě fyzických reproduktorů také virtuální reproduktory, aby zajistila podobné uspořádání jako v kině, a poskytovala tak stejně kvalitní zábavu v domácím prostředí.

Zvuk přesně odpovídá ději na obrazovce


Zvuk je upraven tak, jako by se jednalo o jeden integrovaný systém reproduktorů. Technologie Acoustic Center Sync umožňuje našim zařízením domácího kina používat televizor BRAVIA jako centrální reproduktor, takže zvuk vychází z obrazovky, a nikoli pouze ze soundbaru.Křišťálově čistý zvuk hlasu. Přesné dialogy.


Už žádné tlumené hlasy. Naše nová technologie Voice Zoom 3™ rozpoznává rozhovory osob pomocí strojového učení umělé inteligence a zvyšuje nebo snižuje jejich hlasitost, takže i drobné dialogy zní hlasitě a zřetelně. Lze použít i s našimi produkty domácího kina.

Jedno zobrazení, simultánní zvuk


Náš televizor se simultánním zvukovým výstupem umožňuje poslouchat pořad ve sluchátkách, zatímco váš partner poslouchá stejný pořad prostřednictvím reproduktorů televizoru. Hlasitost můžete měnit samostatně pomocí zařízení Bluetooth.

Smart

Zábava, kterou máte rádi. Se společností Google.

Platforma Google TV™ sdružuje filmy, pořady a další média z různých aplikací a předplacených služeb a třídí je přímo pro vás.

Eco

Milujte zábavu. Milujte planetu.

Skvělý obraz i zvuk nesmí nikdy poškozovat životní prostředí. Neúnavně pracujeme na tom, abychom snížili svůj vliv na planetu.

Design

Harmonická přítomnost. Přirozeně splyne s okolím.

Vše v harmonickém souladu. Náš nový design televizorů ozdobí váš obytný prostor svými tvary, materiály, barvami a povrchovými úpravami, které nádherně splynou s interiérem, stěnami a produkty domácího kina.

Více o designu


One Slate. Sofistikovaný ze všech stran.

Plně kompaktní vzhled. Naše koncepce One Slate spojuje obrazovku a rámeček do jediné plochy, a tím minimalizuje rušivé prvky a maximalizuje váš zážitek. Ocelový stojan je ohnutý směrem dovnitř, aby poskytoval nádherný vzhled z každého úhlu.

Vibrační povrchová úprava. Harmonicky splyne s vaším domovem.

Provedení s téměř neviditelným rámečkem. Jeho přirozeně teplá textura odolná proti šmouhám dokonale splyne s interiérem, stěnami a systémem BRAVIA Theatre.Dokonale integruje televizor a soundbar, takže stojan není téměř vidět.

Chytře skrytý. Náš podkladový stojan tvoří tenká plochá ocelová deska s kovovou povrchovou úpravou s tenkými liniemi. Pokud na něj umístíte systém BRAVIA Theatre, stojan prakticky zmizí.


Víceúčelový stojan pro váš styl

Naprostá flexibilita. Náš stojan nastavitelný 4 způsoby umožňuje zvolit mezi vnější polohou, vnitřní polohou pro menší police nebo dvěma polohami pro soundbar, aby uspokojil vaše preference při sledování.

Hraní

Hrajte s časem. Buďte neporazitelní.

Televizor BRAVIA dokáže zachytit nádhernou grafiku a zvukovou kulisu současných her. Chcete více? Spárujte televizor s konzolí PlayStation®5 a nechejte se zcela pohltit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

sony-logo

V roce 1946 Tokio Tsushin Kogyo K.K. (Tokyo Telecommunications Engineering Corporation, předchůdce společnosti Sony Group Corporation) začala jako malá společnost s kapitálem pouhých 190 000 jenů a přibližně 20 zaměstnanci. Zakladatel Masaru Ibuka uvedl, že účelem založení společnosti bylo „založení ideální továrny která zdůrazňuje ducha svobody a otevřeného myšlení, který prostřednictvím technologie přispěje k japonské kultuře. "
Symbolizuje ducha výzvy společnosti Sony „dělat to, co ještě nikdy nebylo“, společnost pokračovala ve vydávání bezpočtu „prvních japonských“ a „prvních na světě“ produktů.

Dnes SONY známe jako technologického giganta pohybující se v nejednom odvětví. Od televizí, přes herní průmysl, až po robotiku. Představuje Japonskou preciznost , technologickou vyspělost, která jde ruku v ruce s invovací a pokrokem. Dobré je zmínit i design, který u Sony zůstává roky prakticky neměnný.

 

Zpět do obchodu