BRAVIA 8 – 65” 4K Ultra HD OLED (2024)

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: SONY
73 990 Kč
Kategorie: Sony
Záruka: 2 roky
Streamovací služby: Netflix, Youtube, O2 TV, Apple TV, Skylink Live TV, Max, Disney+, Canal+, SledovaniTV, Amazon Prime Video
Konektivita: Ethernet, USB, DLNA, DVB–T2, DVB-T, DVB-C, DVB-S, DVB-S2
Hmotnost: 23 kg
Modelový rok: 2024
Obnovovací frekvence: 120 Hz
Rozlišení: 3840 x 2160, 4K UHD
Rozměry: Š: 145 cm, H: 25 cm, V: 86 cm
Uhlopříčka: 65"
HDMI: 4
HDR: HDR10, HLG, Dolby Vision
Herní funkce: VRR, Automatické mapování tónů HDR, Automatický režim obrazu, Kompatibilita PS5
Operační systém: Google TV
Typ panelu: OLED

Esteticky působivá štíhlost, která všude krásně zapadne

Dokonalý středobod vašeho obytného prostoru se štíhlým provedením, které harmonicky splyne s každým prostředím, realistickým obrazem a atmosférickým zvukem.

Design

Harmonická přítomnost. Štíhlý a elegantní pro váš obytný prostor.

Zaujme centrální postavení v každé místnosti. Náš nový televizor s útlým a tenkým provedením ozdobí váš obytný prostor svými tvary, materiály, barvami a povrchovými úpravami, které nádherně splynou s interiérem, stěnami a produkty domácího kina.

Vlastnosti provedení

Design Slim One Slate. Nádherný ze všech stran.

Elegantní a konzistentní. Náš koncept Slim One Slate spojuje obrazovku a rámeček do jediné plochy, čímž maximalizuje váš zážitek. Zapuštěná jednodílná zadní strana zdůrazňuje elegantní linie a tenký profil televizoru.

Dokonale splyne se stěnou

Stane se součástí vašeho pokoje. Díky útlému rámečku, tenkému profilu a bočním okrajům zbarveným a upraveným tak, aby splynuly se stěnami, je tento televizor jako stvořený k montáži na stěnu.


Vibrační povrchová úprava. Harmonicky splyne s vaším domovem.

Provedení s téměř neviditelným rámečkem. Jeho přirozeně teplá textura odolná proti šmouhám dokonale splyne s interiérem, stěnami a systémem BRAVIA Theatre.


Dokonale integruje televizor a soundbar, takže stojan není téměř vidět.

Chytře skrytý. Náš podkladový stojan tvoří tenká plochá ocelová deska s kovovou povrchovou úpravou s tenkými liniemi. Pokud na něj umístíte systém BRAVIA Theatre, stojan prakticky zmizí.


Víceúčelový stojan pro váš styl

Naprostá flexibilita. Náš stojan nastavitelný 4 způsoby umožňuje zvolit mezi vnější polohou, vnitřní polohou pro menší police nebo dvěma polohami pro soundbar, aby uspokojil vaše preference při sledování.


Čistý design z každého úhlu

Žádné nevzhledné kabely vinoucí se po desce stolu. Díky zadnímu krytu a držákům kabelů jsou kabely úhledně skryty, takže zepředu, zezadu ani ze stran není vidět žádnou změť kabelů.


Obraz

Technologie OLED se sytou černou, jasný a nádherný obraz

Skvělý obraz. Využili jsme bezmeznou černou a ohromující detaily technologie OLED pro úžasnou texturu a realizmus.

Obrazové funkce


Více než 8 milionů pixelů s vlastním osvětlením, intenzivní jas a kontrast

Vrchol přesnosti. Obrazovka OLED individuálně a obratně ovládá 8 milionů pixelů s vlastním osvětlením. Každý z nich zapíná nebo vypíná, aby svítily nebo zůstaly temné, a poskytovaly tak úchvatnější barvy a sytější černou.


Každá scéna je jasnější s úžasnými barvami a kontrastem

Více barev a větší kontrast ve vysokých jasech. Tento televizor s technologií XR Contrast Booster dokáže díky panelu s vysokou svítivostí (1) a teplotnímu snímači (2) přesně řídit světlo, aby dosáhl jasnějšího obrazu se sytě černou.

Více než miliarda živých reálných barev

Objevte barvy světa s veškerou vitalitou skutečného života. Naše technologie XR Triluminos Pro™ jich reprodukuje více než miliardu s jemnými rozdíly sytosti a odstínu, které umožňují vytvářet přirozené stíny v každém detailu.


Čistý obraz. Vylepšený a s rozlišením zvýšeným na 4K.

Vaše oblíbené filmy vylepšené a obohacené o další detaily. Technologie XR Clear Image využívá vlastní databázi textur k inteligentnímu převodu libovolného obsahu na kvalitu blízkou rozlišení 4K, a to bez ohledu na zdroj.


Úchvatné barvy ze všech úhlů

Sledování televize ze strany je nyní stejně uspokojující jako sledování ze středu. Náš panel OLED udržuje barvy konzistentní a věrné, ať už se díváte odkudkoli.


Užijte si doma obraz jako v kině

Ponořte se doma do obrazu stejné kvality jako v kině. Naše zkušenosti s kvalitou obrazu pro domácí zábavu nám pomáhají věrně reprodukovat vizi tvůrce pomocí režimů Studio Calibrated vyvinutých ve spolupráci společnosti Sony a nejlepších světových streamovacích služeb.


Zvuk

Reproduktor v obrazovce, vždy v kvalitě kina.

Vytvořte si kino v domácím prostředí. Akční členy za obrazovkou vibrují a promění ji v reproduktor, který poskytuje čistý a pohlcující zvuk vycházející ze středu se stejnou zvukovou strukturou jako v kině. Nově použitý výškový reproduktor zvýrazňuje prostorový pocit, a poskytuje tak zážitek odpovídající kinu.

Zvukové funkce

Zvuk z obrazovky, který přesně odpovídá akci

Budete mít pocit, že jste v kině. Technologie Acoustic Multi-Audio+™ s paprskovým výškovým reproduktorem na horní straně a výškovými reproduktory v rámu po stranách poskytuje prostorový zvuk jako v kině. Každý zvuk vychází přesně z toho správného místa.


Křišťálově čistý zvuk hlasu. Přesné dialogy.

Už žádné tlumené hlasy. Naše nová technologie Voice Zoom 3™ rozpoznává rozhovory osob pomocí strojového učení umělé inteligence a zvyšuje nebo snižuje jejich hlasitost, takže i drobné dialogy zní hlasitě a zřetelně. Lze použít i s našimi produkty domácího kina.


Inteligentní zpracování povyšuje běžný stereofonní zvuk na mimořádný 3D prostorový zvuk.

Nechte se pohltit. Naše technologie 3D Surround Upscaling vytváří virtuální prostor shora i ze stran pouze pomocí reproduktorů televizoru. Dokonce i 2kanálový a 5.1kanálový zvuk se promění v pohlcující 5.1.2kanálový zvuk. Navíc podpora technologií Dolby Atmos® a DTS:X® poskytuje nezapomenutelný prostorový zvuk.Domácí zábava

Systém BRAVIA Theatre promění domov v kino

Zaplňte každý kout místnosti zvukem v kvalitě kina, který pohladí po duši. Spárování televizoru BRAVIA se systémem BRAVIA Theatre poskytne bezkonkurenční audiovizuální zážitek v domácím prostředí s emocemi a vzrušením kina.

Rozbalit funkce domácí zábavy


Všestranný zvuk jako v kině, který překoná zážitek z běžného virtuálního prostorového zvuku


Jedná se o skutečně revoluční řešení. Naše technologie 360 Spatial Sound Mapping vytváří kromě fyzických reproduktorů také virtuální reproduktory, aby zajistila podobné uspořádání jako v kině, a poskytovala tak stejně kvalitní zábavu v domácím prostředí.

Zvuk přesně odpovídá ději na obrazovce


Zvuk je upraven tak, jako by se jednalo o jeden integrovaný systém reproduktorů. Technologie Acoustic Center Sync umožňuje našim zařízením domácího kina používat televizor BRAVIA jako centrální reproduktor, takže zvuk vychází z obrazovky, a nikoli pouze ze soundbaru.
Připraveno pro personalizátor prostorového zvuku 360


Přizpůsobte si svůj zážitek z Dolby Atmos® a DTS:X® kombinací našeho přenosného reproduktoru nebo BRAVIA Theater U s BRAVIA pro prostorový zvuk. Funguje i s některými sluchátky Sony.


Jediný pohled, simultánní zvuk


Náš televizor se simultánním zvukovým výstupem vám umožní poslouchat pořad ve sluchátkách, zatímco váš partner poslouchá stejný pořad přes reproduktory televizoru. Hlasitost můžete také měnit samostatně pomocí zařízení Bluetooth.

Smart

Zábava, kterou máte rádi. Se společností Google.

Platforma Google TV™ sdružuje filmy, pořady a další média z různých aplikací a předplacených služeb a třídí je přímo pro vás.

Eco

Milujte zábavu. Milujte planetu.

Skvělý obraz i zvuk nesmí nikdy poškozovat životní prostředí. Neúnavně pracujeme na tom, abychom snížili svůj vliv na planetu.

Hraní

Hrajte s časem. Buďte neporazitelní.

Televizor BRAVIA dokáže zachytit nádhernou grafiku a zvukovou kulisu současných her. Chcete více? Spárujte televizor s konzolí PlayStation®5 a nechejte se zcela pohltit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

sony-logo

V roce 1946 Tokio Tsushin Kogyo K.K. (Tokyo Telecommunications Engineering Corporation, předchůdce společnosti Sony Group Corporation) začala jako malá společnost s kapitálem pouhých 190 000 jenů a přibližně 20 zaměstnanci. Zakladatel Masaru Ibuka uvedl, že účelem založení společnosti bylo „založení ideální továrny která zdůrazňuje ducha svobody a otevřeného myšlení, který prostřednictvím technologie přispěje k japonské kultuře. "
Symbolizuje ducha výzvy společnosti Sony „dělat to, co ještě nikdy nebylo“, společnost pokračovala ve vydávání bezpočtu „prvních japonských“ a „prvních na světě“ produktů.

Dnes SONY známe jako technologického giganta pohybující se v nejednom odvětví. Od televizí, přes herní průmysl, až po robotiku. Představuje Japonskou preciznost , technologickou vyspělost, která jde ruku v ruce s invovací a pokrokem. Dobré je zmínit i design, který u Sony zůstává roky prakticky neměnný.

 

Zpět do obchodu