BRAVIA 9 – 85” 4K Ultra HD MiniLED (2024)

Naše dosud nejjasnější obrazovka s rozlišením 4K

Náš prestižní model televizoru Mini LED s dosud nejjasnějším obrazem a rozlišením 4K poskytuje obraz plný bezkonkurenčního jasu a nedostižně nádherných barev. Veškeré akce na tomto televizoru doslova ožívají, neboť jsou dokonale doprovázeny zvukem, a to i díky prvnímu paprskovému výškovému reproduktoru v televizoru na světě. Skutečně nezapomenutelný zážitek jako v kině.

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: SONY
118 490 Kč
Kategorie: Sony
Záruka: 2 roky
Streamovací služby: Netflix, Youtube, O2 TV, Apple TV, Skylink Live TV, Max, Disney+, Canal+, SledovaniTV, Amazon Prime Video
Konektivita: Ethernet, USB, DLNA, DVB–T2, DVB-T, DVB-C, DVB-S, DVB-S2
Hmotnost: 56 kg
Modelový rok: 2024
Obnovovací frekvence: 100 Hz, 120 Hz
Rozlišení: 3840 x 2160, 4K UHD
Rozměry: H: 46 cm, Š: 189 cm, V: 110 cm
Uhlopříčka: 85"
HDMI: 4
HDR: HDR10, HLG, HDR, Dolby Vision
Herní funkce: VRR, Game mode, Kompatibilita PS5
Operační systém: Google TV

Obraz

Bezkonkurenční jas, nedostižně nádherné barvy

Vstupte do nové říše realizmu. Na rozdíl od jiných televizorů zachovává náš rozšířený objem barev živý a sytý obraz i při vysokých úrovních jasu, takže uvidíte obraz přesně tak, jak jej zamýšleli tvůrci.

Obrazové funkce

Jasný jako úchvatný, přirozený a životem pulzující svět

Představte si zářivě prosluněnou, zasněženou horskou krajinu. Tento televizor s mimořádným jasem a vyšší svítivostí než kdykoli předtím dokáže věrně reprodukovat přírodní scény v absolutních detailech, a to i za nejjasnějšího denního světla.


Dokonalý kontrast. Základní technologie profesionálních monitorů.

Zažijte novou éru kontrastu. Podobně jako základní technologie řízení podsvícení v našich špičkových monitorech (profesionálních monitorech) také technologie XR Backlight Master Drive přesně řídí lokální stmívání tisíců diod LED pomocí jedinečného algoritmu, aby poskytla skutečně autentický kontrast.

Více než miliarda živých reálných barev

Objevte barvy světa s veškerou vitalitou skutečného života. Naše technologie XR Triluminos Pro™ jich reprodukuje více než miliardu s jemnými rozdíly sytosti a odstínu, které umožňují vytvářet přirozené stíny v každém detailu.


Bezkonkurenční realizmus díky procesoru XR Processor™

Záruka přesnosti. Procesor XR Processor™ je vybaven systémem rozpoznávání scén, který s bezchybnou přesností detekuje a analyzuje data a poté optimalizuje obraz s cílem dosáhnout maximálního realizmu.


Křišťálově čistý obraz. Vytříbený a reálný.

Znovu objevte detaily. Technologie XR Clear Image využívá vlastní databázi k inteligentnímu převodu vašich oblíbených filmů na rozlišení blízké 4K. K minimalizaci šumu využívá technologie XR Clear Image dělení do zón a dynamickou analýzu snímků.

I akce s rychlým pohybem zůstane plynulá, jasná a zřetelná

Zapomeňte na rozmazaný obraz. Technologie XR Motion Clarity™ analyzuje pohyb v několika snímcích a přesně synchronizuje podsvícení s pohybem na obrazovce, abyste spatřili zřetelný a jasný obraz, a to bez ohledu na rychlost akce.


Nádherné barvy. Z jakéhokoli úhlu. V jakémkoli prostředí.

Každé místo ke sledování je to nejlepší. Díky technologii X-Anti Reflection™ je obraz čistší s menším odrazem a zrcadlením obsahu. Technologie X-Wide Angle™ zajišťuje, že obraz vypadá stejně krásně ze stran jako ze středu.


Zvuk

Náš zvuk nejvěrněji odpovídající kinu. První televizor na světě s paprskovým výškovým reproduktorem.

Ponořte se do rozpínavého zvuku v kvalitě odpovídající kinu. Díky prvnímu paprskovému výškovému reproduktoru v televizoru na světě, který směřuje nahoru, a dvěma výškovým reproduktorům v rámu uslyšíte zvuk z obrazovky stejně jako z plátna v kině.

Zvukové funkce

Prostorový zvuk jako v kině, obraz a zvuk v dokonalé harmonii

Budete mít pocit, že jste v kině. Technologie Acoustic Multi-Audio+™ s paprskovým výškovým reproduktorem na horní straně a výškovými reproduktory v rámu po stranách poskytuje prostorový zvuk jako v kině. Každý zvuk vychází přesně z toho správného místa.


Bezprecedentní prostorový zvuk nad hlavou díky paprskovému výškovému reproduktoru

Zvuk bez hranic. Paprskový výškový reproduktor vyzařuje zvuk směrem nahoru, který se odráží od stropu, takže efekty ve vzduchu skutečně působí, jako by přicházely z výšky. Výškový reproduktor v rámu rozvibruje rám a vyzařuje pohlcující zvuk směrem dopředu.Křišťálově čistý zvuk hlasu. Přesné dialogy.

Už žádné tlumené hlasy. Naše nová technologie Voice Zoom 3™ rozpoznává rozhovory osob pomocí strojového učení umělé inteligence a zvyšuje nebo snižuje jejich hlasitost, takže i drobné dialogy zní hlasitě a zřetelně. Lze použít i s našimi produkty domácího kina.

Inteligentní zpracování povyšuje běžný stereofonní zvuk na mimořádný 3D prostorový zvuk.

Nechte se pohltit. Naše technologie 3D Surround Upscaling vytváří virtuální prostor shora i ze stran pouze pomocí reproduktorů televizoru. Dokonce i 2kanálový a 5.1kanálový zvuk se promění v pohlcující 5.1.2kanálový zvuk. Navíc podpora technologií Dolby Atmos® a DTS:X® poskytuje nezapomenutelný prostorový zvuk.

Systém BRAVIA Theatre promění domov v kino

Zaplňte každý kout místnosti zvukem v kvalitě kina, který pohladí po duši. Spárování televizoru BRAVIA se systémem BRAVIA Theatre poskytne bezkonkurenční audiovizuální zážitek v domácím prostředí s emocemi a vzrušením kina.


Všestranný zvuk jako v kině, který překoná zážitek z běžného virtuálního prostorového zvuku


Jedná se o skutečně revoluční řešení. Naše technologie 360 Spatial Sound Mapping vytváří kromě fyzických reproduktorů také virtuální reproduktory, aby zajistila podobné uspořádání jako v kině, a poskytovala tak stejně kvalitní zábavu v domácím prostředí.

Zvuk přesně odpovídá ději na obrazovce


Zvuk je upraven tak, jako by se jednalo o jeden integrovaný systém reproduktorů. Technologie Acoustic Center Sync umožňuje našim zařízením domácího kina používat televizor BRAVIA jako centrální reproduktor, takže zvuk vychází z obrazovky, a nikoli pouze ze soundbaru.
Připraveno pro personalizátor prostorového zvuku 360


Přizpůsobte si svůj zážitek z Dolby Atmos® a DTS:X® kombinací našeho přenosného reproduktoru nebo BRAVIA Theater U s BRAVIA pro prostorový zvuk. Funguje i s některými sluchátky Sony. 


Jediný pohled, simultánní zvuk


Náš televizor se simultánním zvukovým výstupem vám umožní poslouchat pořad ve sluchátkách, zatímco váš partner poslouchá stejný pořad přes reproduktory televizoru. Hlasitost můžete také měnit samostatně pomocí zařízení Bluetooth.

Design

Harmonická přítomnost. Přirozeně splyne s okolím.

Vše v harmonickém souladu. Náš nový design televizorů ozdobí váš obytný prostor svými tvary, materiály, barvami a povrchovými úpravami, které nádherně splynou s interiérem, stěnami a produkty domácího kina.

Více o designu

One Slate. Dokonalý ze všech stran.

Plně kompaktní vzhled. Naše koncepce One Slate spojuje obrazovku a rámeček do jediné plochy, a tím minimalizuje rušivé prvky a maximalizuje váš zážitek. Ocelový stojan je ohnutý směrem dovnitř, aby poskytoval nádherný vzhled z každého úhlu.

Vibrační povrchová úprava. Harmonicky splyne s vaším domovem.

Provedení s téměř neviditelným rámečkem. Jeho přirozeně teplá textura odolná proti šmouhám dokonale splyne s interiérem, stěnami a systémem BRAVIA Theatre.


Dokonale integruje televizor a soundbar, takže stojan není téměř vidět.

Chytře skrytý. Náš podkladový stojan tvoří tenká plochá ocelová deska s kovovou povrchovou úpravou s tenkými liniemi. Pokud na něj umístíte systém BRAVIA Theatre, stojan prakticky zmizí.Víceúčelový stojan pro váš styl

Naprostá flexibilita. Náš stojan nastavitelný 4 způsoby umožňuje zvolit mezi vnější polohou, vnitřní polohou pro menší police nebo dvěma polohami pro soundbar, aby uspokojil vaše preference při sledování.


Čistý design z každého úhlu

Žádné nevzhledné kabely vinoucí se po desce stolu. Díky zadnímu krytu a držákům kabelů jsou kabely úhledně skryty, takže zepředu, zezadu ani ze stran není vidět žádnou změť kabelů.

Smart

Zábava, kterou máte rádi. Se společnosti Google.

Platforma Google TV™ sdružuje filmy, pořady a další média z různých aplikací a předplacených služeb a třídí je přímo pro vás.

Eco

Milujte zábavu. Milujte planetu.

Skvělý obraz i zvuk nesmí nikdy poškozovat životní prostředí. Neúnavně pracujeme na tom, abychom snížili svůj vliv na planetu.

Hraní

Hrajte s časem. Buďte neporazitelní.

Televizor BRAVIA dokáže zachytit nádhernou grafiku a zvukovou kulisu současných her. Chcete více? Spárujte televizor s konzolí PlayStation®5 a nechejte se zcela pohltit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

sony-logo

V roce 1946 Tokio Tsushin Kogyo K.K. (Tokyo Telecommunications Engineering Corporation, předchůdce společnosti Sony Group Corporation) začala jako malá společnost s kapitálem pouhých 190 000 jenů a přibližně 20 zaměstnanci. Zakladatel Masaru Ibuka uvedl, že účelem založení společnosti bylo „založení ideální továrny která zdůrazňuje ducha svobody a otevřeného myšlení, který prostřednictvím technologie přispěje k japonské kultuře. "
Symbolizuje ducha výzvy společnosti Sony „dělat to, co ještě nikdy nebylo“, společnost pokračovala ve vydávání bezpočtu „prvních japonských“ a „prvních na světě“ produktů.

Dnes SONY známe jako technologického giganta pohybující se v nejednom odvětví. Od televizí, přes herní průmysl, až po robotiku. Představuje Japonskou preciznost , technologickou vyspělost, která jde ruku v ruce s invovací a pokrokem. Dobré je zmínit i design, který u Sony zůstává roky prakticky neměnný.

 

Zpět do obchodu