Sonance VPXT6R SST

Pasivní instalační single stereo reproduktor ze série Sonance Visual Performance, určený pro instalace v těch nejextrémnějších podmínkách jako jsou koupelny, sprchy nebo sauny. Byl navržen tak, aby zvládal extrémní teploty i vlhkost, a to vše při zachování vynikající kvality zvuku. Díky použitým materiálům je reproduktor schopen fungovat v teplotním rozsahu od -34 ℃ do +79 ℃. Kromě teplotní rezistence je VPXT6R SST vybaven mřížkou z nerezavějící oceli, která činí reproduktor odolným vůči stříkající vodě se stupněm krytí IP66.

Sonance VPXT6R SST disponuje dvojitým 25 mm výškovým měničem s polyuretanovou kupolí chlazenou ferrofluidem a jedním 165 mm středobasovým měničem s odolným polypropylenovým kuželem. Tato kombinace je schopna zajistit bezproblémovou reprodukci zvuku v rozmezí od 45 Hz až do 20 000 Hz.

 

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: Sonance
15 990 Kč
Kategorie: Vestavné
Záruka: 2 roky

Vizuální výkon Extreme

  • Technologie Sonance XPC Grille Retention Technology® zajišťuje, že mřížka bezpečně drží na místě i při vysokotlakém mytí.
  • Navrženo tak, aby zvládlo extrémní teploty a vlhkost v oblastech od -30º F do +175º F (-34º C až + 79º C) a přitom si zachovalo vynikající kvalitu zvuku Sonance.
  • Práškově lakovaná mřížka z nerezové oceli pro námořní použití, která zabraňuje korozi
  • Vyhovuje vojenské normě 810G pro vlhkost, solnou mlhu, teplotu a UV záření
  • Stupeň krytí IP-66 pro silné proudy vody
  • Volitelný čtvercový adaptér (prodává se samostatně) dodává reproduktorům čtvercový estetický vzhled
Oficiální stránky výrobce: Sonance 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu