NAD CI 980

Osmikanálový zesilovač (4 stereo zóny) pro instalační účely.

Skladem na showroomu
Značka: NAD Electronics
39 990 Kč
Kategorie: Vícekanálové, AV Receivery
Záruka: 2 roky

Plná ochrana proti přehřátí a zkratu na výstupu s automatickým obnovením provozu, aktivní chlazení s termostaticky regulovaným ventilátorem pro dlouhou životnost bez nutnosti servisu, inteligentní sepnutí při rozpoznání signálu na vstupu (nereaguje na šum, brumy a rušení, lze také vypnout), automatické vypnutí při nepřítomnosti signálu (<10 minut). Možnost provozu v můstkovém režimu. Ideální pro dlouhá vedení od zesilovače k reproduktorům s nízkou impedancí. Vhodné pro multiroom instalace. Připraveno pro vestavbu do 2U racku.

Výkon 8 x 50 wattů do 8 ohmů, frekvenční rozsah 20 Hz – 20 kHz, odstup signál/šum > 100 dB, celkové harmonické zkreslení < 0,03 %. Spotřeba <0,5 W v pohotovostním režimu, 600 W jmenovitá. Tepelný ztrátový výkon 20,5 W/h, 70 BTU/h, hlučnost 29 dB.

Rozměry 483 x 89 x 323 mm, hmotnost 5,72 kg.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Britská značka NAD byla založena v roce 1972 s cílem zaplnit mezeru mezi výrobci špičkových a drahých produktů pro audiofily a spotřební elektronikou. Značka, jejíž zakladatelé byli přesvědčeni, že kvalitní zvuk by měl být dostupný širšímu publiku, se proslavila jedinečným poměrem ceny a výkonu a její model 3020 se stal nejprodávanějším integrovaným zesilovačem všech dob. V současnosti spadá NAD pod kanadskou společnost Lenbrook International.

 

Zpět do obchodu